تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 از تخصصی‌ترین تعمیرات محصولات اپل است. دقت، ظرافت، امکانات و ابزار به همراه متخصص تعمیرکار و استفاده از قطعات اورجینال به شدت در کیفیت تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 تاثیر دارد. از آنجایی که هر روز حجم زیادی از افراد برای تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 و سایر محصولات اپل به شعب ما مراجعه می‌کنند؛ برآن شدیم تا مقاله‌ای ویژه را به آن اختصاص دهیم.

در این مقاله درباره تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7، زمان مورد نیاز برای تعمیر به همراه هزینه‌های آن کمی می‌خوانیم. به علاوه راجع به نحوه خرید باتری اورجینال این گوشی آیفون کمی توضیح می‌دهیم. هدف ما از انتشار این مقاله این است که اگر زمانی گلس گوشی آیفون 7 شما دچار آسیب شد؛ اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید. همچنین خدمات بخش تعمیر آیفون شعب فروشگاهمان را در حوزه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 برای شما همراهان عزیز توضیح می‌دهیم.

اگر به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 و یا هر تعمیر دیگری در حوزه تعمیرات موبایل نیاز پیدا کردید می‌توانید به شعب مختلف امداد موبایل مراجعه کنید. تکنسین حوزه تعمیر آیفون گوشی شما را در مرحله اول به طور رایگان عیب یابی می‌کند سپس اطلاعات لازم را راجع به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 توضیح می‌دهند.

تاچ و ال سی دی آیفون 7 اپل از قطعات مهم در این گوشی است. این نمایشگر وظیفه نمایش محتوا متنی و بصری را بر عهده دارد. اگر بنا به هر دلیلی ال سی دی آیفون 7 خراب شود یا آسیب ببیند، برای کاربر می تواند تجربه آزار دهنده‌ای باشد. رفع مشکل خرابی تاچ و ال سی دی آیفون 7 اپل و تعمیر یا تعویض آن یکی از از روش‌های مقرون به صرفه است که دیگر نیاز به خرید گوشی جدید نیست. بلکه با هزینه به مراتب کمتر می‌توانید کیفیت صفحه نمایش آیفون 7 خود را به حالت سابق بازگردانید.

 

 

 

 

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

حوادث ناگهانی و تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 اپل به راحتی خراب نمی‌شود. در اکثر مواقع افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی آن می‌شود. در برخی از موارد دیگر هم دیده شده شکستن ال سی دی آیفون 7 در پی وارد شدن یک فشار زیاد بر روی آن رخ می‌دهد. بنابراین دلایل متدوالی که منجر به شکستن ال سی دی آیفون 7 و سایر گوشی‌های هوشمند می‌شوند؛ فشار و ضربه هستند. به بیان دیگر ترک خوردگی و آسیب‌های فیزیکی از مهمترین دلایلی هستند که کاربران این گوشی آیفون به مرکز تعمیر گوشی شعب ما ما مراجعه می‌کنند.

به بیان دیگر حتی اگر شما به نحو احسنت از تاچ و ال سی دی آیفون 7 خود مراقبت کنید؛ سقوط گوشی از دست شما یا برخورد آن با اجسام سخت و وارد شدن ضربه به آن جزء حوادث ناگزیر هستند. تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود.

اگر ضربه وارد شده به گوشی آیفون 7 شدید باشد؛ پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود. در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 7 شکسته و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد. از تخصصی‌ترین تعمیرات آیفون مربوط به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 یا هر نوع آیفون دیگری می‌شود.

به بیان دیگر گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه محافظ و ضخیم است که توسط شرکت سازنده بر روی ال سی دی موبایل نصب می‌شود و سطح اصلی ال سی دی گوشی را از فضای بیرون تفکیک می‌کند. توجه داشته باشید هنگامی که از گوشی خود استفاده می‌کنید؛ انگشت خود را بر روی صفحه نمایش قرار می‌دهید، انگشت شما مستقیما بر روی ال سی دی قرار نمی‌گیرد بلکه بر روی گلس ال سی دی قرار خواهد گرفت.

گاهی نیز، گوشی آیفون 7 شما ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی آیفون؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب یابی راجع به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آن اقدام خواهند کرد.

همانطور که اشاره کردیم به شیشه مقاومی که روی ال سی دی گوشی‌های موبایل از جمله آیفون 7 پرس شده و عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی است اصطلاحا گلس ال سی دی گفته می‌شود. با شناخت بهتر این قطعه می‌توانید راحت‌تر روند تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 را درک کنید. وقتی از تعویض گلس ال سی دی صبحت می‌شود در واقع منظور تعویض کردن همین لایه شیشه‌ای و محافظ نصب شده بر روی پنل ال سی دی خواهد بود.

در نظر داشته باشید تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 شرایط خاصی دارد. مهم‌ترین این شرایط مربوط به تاچ و ال سی دی این گوشی می‌شود. اگر کوچک‌ترین آسیب یا اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون 7 ایجاد شده باشد، دیگر نمی‌توان تعویض گلس را انجام داد. در این شرایط باید به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 بود.

به همین جهت است که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 به مراتب آمار انجام کمتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی دارد چون در اغلب مواقع ضربه و فشار وارد بر گوشی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آن اختلال هایی به وجود می‌آورند. در نتیجه تعویض و تعمیر گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 با تعویض تاچ ال سی دی این آیفون تفاوت زیادی دارد.

اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون 7 شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی آیفون در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند.

 

جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی آیفون 7

گوشی‌های آیفون علیرغم کیفیت عالی بدنه‌ای که دارند باز هم باید از آن‌ها در مقابل ضربه محافظت کرد. دقت کنید گوشی را در مجاورت اشیا نوک تیز یا سنگین که احتمال برخورد با آن را دارد، قرار ندهید و حواستان باشد دچار آب خوردگی نشود. از طرفی ضربه خوردن یا پرت شدن گوشی تنها در یک لحظه و بر اثر سهل انگاری اتفاق می‌افتد پس بهتر است از گلس مناسب گوشی آیفون 7 استفاده کنید که نمایشگر را در مقابل ضربه و خش محافظت می‌کند. برای تهیه گارد و گلس مناسب گوشی آیفون 7 می‌توانید به بخش لوازم جانبی شعب امداد موبایل مراجعه کنید.

 

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

 

علائم سوختن تاچ و ال سی دی آیفون 7

از نشانه‌های سوختن ال س دی آیفون 7 می‌توان به شکستن گلس اشاره کرد. همانطور که بالاتر توضیح دادیم در این مورد ال سی دی شما نسوخته است و می توانید به راحتی با عوض کردن گلس، دوباره از آن استفاده کنید. اما اگر تاچ گوشی شما کار نکند و با هارد ریست هم درست نشود یا اگر صفحه نمایش گوشی شما اصلا روشن نشود می‌تواند مبنی بر سوختن ال سی دی باشد.

همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است. در صورت مشاهده ی هر کدام از این علائم، باید در اسرع وقت و قبل ازینکه بقیه ی قسمت های گوشی آسیب ببیند آن را به یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب نشان دهید.

البته نظر اصلی این بخش را باید کارشناس و تکنسین بخش تعمیرات آیفون بدهد. زمانی که برای عیب یابی به یکی از مراکز فروشگاه ما مراجعه می‌کنید؛ تکنسین حوزه تعمیرات اپل بدون در خواست وجه گوشی شما را بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد که آیا ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است یا خیر. در ادامه نیز زمان و هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 را برایتان توضیح می‌دهد.

همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است.

 

هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7

موضوع مهم بعدی که باید در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 می‌شود. خوشبختانه اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتواند با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیفون 7 اپل را برطرف کرد، از هزینه شما مقدار قابل توجهی کاسته می‌شود. هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون است.

از سوی دیگر وقتی فقط گلس صفحه نمایش تعویض شود، در واقع همان تاچ و ال سی دی فابریک و اورجینال برند آیفون در آن نصب باقی می‌مانند و این موضوع یک ویژگی مثبت خواهد بود. هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 و اجرت کارشناسان مجرب در مرکز تعمیر گوشی موبایل ما،مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است.

در شعب امداد موبایل ما با بکارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. در این فروشگاه ما ضمن گارانتی گوشی موبایل شما؛ دستمزد و هزینه‌ها را نیز ضمانت می‌کنیم که کاملا معقول باشد.

شما با خیال راحت می‎توانید آیفون 7 خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز ما بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم. پس از تشخیص و ارائه مشاوره رایگان از طرف تکنسین‌های بخش تعمیر گوشی موبایل، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 به شما می‎گوییم.

به یاد داشته باشید که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 7 تاثیر بسیار بدی بگذارد. این تاثیر فقط به صفحه نمایش مربوط نمی‌شود؛ بلکه کل دستگاه را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *