تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 مهم‌ترین هدف ما در نگارش این مقاله است. در این مقاله می‌خواهیم یاد بگیریم چگونه از این گوشی استفاده کنیم. به علاوه اگر روزی به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 نیاز پیدا کردیم؛ چه اقداماتی باید انجام دهیم.

گلس ال سی دی آیفون 11 اپل ممکن است به دلایل مختلف بشکند یا ترک‌هایی بر روی آن ایجاد شود. مهم‌ترین عاملی که منجر به بروز این مشکل می‌شود وارد شدن ضربه به این گوشی خواهد بود. اگر به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 و یا هر تعمیر دیگری در حوزه تعمیر گوشی موبایل نیاز پیدا کردید می‌توانید به شعب مختلف امداد موبایل مراجعه کنید.

تکنسین حوزه تعمیرات موبایل گوشی شما را در مرحله اول به طور رایگان عیب یابی می‌کند سپس اطلاعات لازم را راجع به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 توضیح می‌دهند.

 

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

 

حوادث ناگهانی و تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 11 اپل به راحتی خراب نمی‌شود. در نود درصد مواقع افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی آن می‌شود. در برخی از موارد دیگر هم دیده شده شکستن ال سی دی آیفون 11 در اثر وارد شدن یک فشار زیاد بر روی آن رخ می‌دهد.

بنابراین رایج‌ترین دلایلی که منجر به شکستن ال سی دی آیفون 11 و سایر گوشی‌های هوشمند می‌شوند؛ فشار و ضربه هستند. به بیان دیگر ترک خوردگی و آسیب‌های فیزیکی از مهمترین دلایلی هستند که کاربران این گوشی آیفون به مرکز تعمیر گوشی شعب ما مراجعه می‌کنند.

در واقع حتی اگر شما به نحو احسنت از تاچ و ال سی دی آیفون 11 خود مراقبت کنید؛ سقوط گوشی از دست شما یا برخورد آن با اجسام سخت و وارد شدن ضربه به آن جزء حوادث ناگزیر هستند. تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 11 شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود.

اگر ضربه وارد شده به گوشی آیفون 11 شدید باشد؛ پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود. در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 11 شکسته و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد.

از تخصصی‌ترین تعمیرات آیفون مربوط به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 یا هر نوع آیفون دیگری می‌شود. به بیان دیگر گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه محافظ و ضخیم است که توسط شرکت سازنده بر روی ال سی دی موبایل نصب می‌شود و سطح اصلی ال سی دی گوشی را از فضای بیرون تفکیک می‌کند.

هنگامی که از گوشی خود استفاده می‌کنید؛ انگشت خود را بر روی صفحه نمایش قرار می‌دهید، انگشت شما مستقیما بر روی ال سی دی قرار نمی‌گیرد بلکه بر روی گلس ال سی دی قرار خواهد گرفت. گاهی نیز، گوشی آیفون 11 شما ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی آیفون؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب یابی گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آن اقدام خواهند کرد.

همانطور که اشاره کردیم به شیشه مقاومی که روی ال سی دی گوشی‌های موبایل از جمله آیفون 11 پرس شده و عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی است اصطلاحا گلس ال سی دی گفته می‌شود. با شناخت بهتر این قطعه می‌توانید راحت‌تر روند تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 را درک کنید. وقتی از تعویض گلس ال سی دی صبحت می‌شود در واقع منظور تعویض کردن همین لایه شیشه‌ای و محافظ نصب شده بر روی پنل ال سی دی خواهد بود.

در نظر داشته باشید تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 شرایط خاصی دارد. مهم‌ترین این شرایط مربوط به تاچ و ال سی دی این گوشی می‌شود. اگر کوچک‌ترین آسیب یا اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون 11 ایجاد شده باشد، دیگر نمی‌توان تعویض گلس را انجام داد.

در این شرایط باید به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 11 بود. به همین جهت است که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 به مراتب آمار انجام کمتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی دارد چون در اغلب مواقع ضربه و فشار وارد بر گوشی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آن اختلال هایی به وجود می‌آورند.

در نتیجه تعویض و تعمیر گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 با تعویض تاچ ال سی دی این آیفون تفاوت زیادی دارد. اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون 11 شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی آیفون در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند. همچنین تعمیرات ما دارای گارانتی هستند و شما می‌توانید از خدمات گارانتی گوشی موبایل ما استفاده بکنید.

 

محافظت از گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11

از اساسی‌ترین عواملی که منجر می‌شود مجبور به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 11 شویم به شکسته شده این قطعه در اثر فشار و ضربه می‌توان اشاره کرد. درست است که شدت فشار و ضربه‌ای که بتواند ال سی دی گوشی مثل آیفون 11 را بشکند باید بسیار زیاد باشد اما به هر حال این اتفاق در برخی مواقع رخ می‌دهد. افتادن گوشی از دست کاربر و برخورد آن به زمین سخت از معمول‌ترین عواملی است که منجر به شکستن گلس ال سی دی یا شکستن گلس قاب پشت گوشی می‌شود.

درنتیجه اگر می‌خواهید پس از خرید گوشی احتمال بروز مشکلاتی از قبیل شکستن قاب گوشی آیفون 11 و گلس ال سی دی آن را به حداقل مقدار ممکن برسانید باید مراقب باشید تا گوشی موبایلتان از دست یا از جیب شما به زمین نیفتد و به لایه شیشه‌ای قاب آیفون آسیبی وارد نشود.

همچنین می‌توانید از گارد و قاب‌های اختصاصی که برای محافظت از آیفون 11 ارائه شده‌اند هم استفاده کنید تا ریسک شکستن قاب و گلس ال سی دی را در شرایط مختلف به حداقل برسانید. فراموش نکنید تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 از تعمیرات فوق تخصصی محصولات اپل است و باید در انجام آن دقت بالایی صورت پذیرد.

همچنین برای این کار نیاز به استفاده از دستگاه‌های خاصی است که در هر مرکز تعمیراتی شاهد بکارگیری آن ها نیستیم. به همین جهت اکیدا توصیه می‌کنیم تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته شده آیفون 11 خود را به هر تعمیرکار حوزه تعمیرات موبایل واگذار نکنید.

 

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 11

موضوع مهم بعدی که باید در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 می‌شود. خوشبختانه اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتواند با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیفون 11 اپل را برطرف کرد، از هزینه شما مقدار قابل توجهی کاسته می‌شود.

هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون است. از سوی دیگر وقتی فقط گلس صفحه نمایش تعویض شود، در واقع همان تاچ و ال سی دی فابریک و اورجینال برند آیفون در آن نصب باقی می‌مانند و این موضوع یک ویژگی مثبت خواهد بود. هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 11 و اجرت کارشناسان مجرب در مرکز تعمیرات موبایل ما،مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است.

در شعب امداد موبایل ما با بکارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. در این فروشگاه ما ضمن گارانتی فروخته شده؛ دستمزد و هزینه‌ها را نیز ضمانت می‌کنیم که کاملا معقول باشد. شما با خیال راحت می‎توانید آیفون 11 خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز ما بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم. پس از تشخیص و ارائه مشاوره رایگان از طرف تکنسین‌های بخش تعمیر گوشی موبایل، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 به شما می‎گوییم.

به یاد داشته باشید که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 11 تاثیر بسیار بدی بگذارد. این تاثیر فقط به صفحه نمایش مربوط نمی‌شود؛ بلکه کل دستگاه را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود. در نظر داشته باشید که گاها هزینه‌ای که بابت تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 پرداخت می‌کنید از نرخ مصوب، کم‌تر می‌باشد. اگر به دنبال بالاترین کیفیت و کم هزینه‌ترین خدمات تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 خود هستید با مرکز ما تماس بگیرید.

 

مراحل تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

خیلی از افراد تصور دارند که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 باید کار ساده‌ای باشد و انجام آن اصلا پیچیده نیست. این افراد کاملا در اشتباه هستند چرا که تعویض و تعمیرگلس و شیشه شکسته آیفون 11 و سایر مدل‌های آیفون یا هر گوشی موبایل دیگری به مراتب نسبت به تعویض خود مجموعه تاچ و ال سی دی و دیگر تعمیرات رایج مربوط به صفحه نمایش گوشی‌ها سخت‌تر خواهد بود.

اینطور نیست که خیلی راحت یک تعمیرکار بتواند با هر ابزاری تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 انجام دهد. برای تعویض گلس شکسته ال سی دی آیفون 11 باید مراحل بسیار حساس و دقیقی طی شود و از تجهیزات خاصی از قبیل دستگاه لمینیت استفاده شود. تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 عموما چیزی در حدود دو برابر تعویض ال سی دی این گوشی موبایل دردسر دارد و زمانگیرتر خواهد بود. به همین جهت است که اکیدا توصیه می‌شود برای انجام این نوع تعمیرات فقط به متخصصان این حوزه مراجعه کنید. همچنین از محول کردن تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11 به هر تعمیرکاری خودداری کنید.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *