تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 از تخصصی‌ترین تعمیرات محصولات اپل است. دقت، ظرافت، امکانات و ابزار به همراه متخصص تعمیرکار به شدت در کیفیت تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 تاثیر دارد. از آنجایی که هر روز حجم زیادی از افراد برای تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 و سایر محصولات اپل به شعب ما مراجعه می‌کنند؛ برآن شدیم تا مقاله‌ای ویژه را به آن اختصاص دهیم.

در این مقاله درباره تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7، زمان مورد نیاز برای تعمیر به همراه هزینه‌های آن کمی می‌خوانیم. به علاوه راجع به نحوه خرید تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون کمی توضیح می‌دهیم.

هدف ما از انتشار این مقاله این است که اگر زمانی گوشی آیفون 7 شما دچار آسیب شد؛ اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید. همچنین خدمات بخش تعمیر آیفون شعب فروشگاهمان را در حوزه تاچ و ال سی دی آیفون 7 برای شما همراهان عزیز توضیح می‌دهیم.

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

تاچ و ال سی دی آیفون 7 مهمترین قطعه در این موبایل اپل است. این قطعه وظیفه نمایش محتوا، فیلم و تصویر را بر عهده دارد و در صورتی که معیوب شود، کار کردن با آیفون 7 بسیار آزاردهنده خواهد شد. در این حالت باید به سراغ تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 برویم.

در مواردی نیز گاهی مجبور به تعویض قطعه می‌شویم. تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 اپل از عملیات تخصصی در تعمیر گوشی آیفون است که توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه ما در بخش تعمیرات موبایل انجام می‌شود.

تیم امداد موبایل با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و به کار گیری LCD اصل و اورجینال موجود در بازار تعمیرات آیفون اپل شما را انجام می‌دهند.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

 

حوادث ناگهانی و خرابی تاچ و ال سی دی آیفون 7

تاچ و ال سی دی مستعدترین قطعه برای آسب‌دیدن است. به‌همین‌دلیل اگر گوشی از ارتفاع زیادی از دستتان بیافتد یا تحت فشار بیش از حد قرار بگیرد، به احتمال زیاد نیاز پیدا خواهید کرد که برای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی آیفون 7 خود اقدام کنید. در هر حال وقتی آیفون به زمین می‌افتد کابل‌های کوچکی که به صفحه ال سی دی آیفون متصل است می‌تواند به اندازه کافی شل بشود و سرعت و دقت عملکرد لمسی را دچار مشکل کند،همجنین با فشار زیاد صفحه ال سی دی می‌تواند ترک بردارد.

در نظر داشته باشید که حتی با واردشدن حتی یک قطره آب به داخل صفحه، امکان آسیب به لایه‌های زیرین آیفون شما آسیب وجود دارد. درست است که تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 اپل به راحتی خراب نمی‌شود؛ اما ترک خوردگی به همراه آسیب‌های فیزیکی بیش‌ترین دلایلی هستند که کاربران گوشی آیفون 7 به مراکز تعمیر گوشی ما مراجعه می‌کنند.

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود.

تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 7

لایه محافظتی تاچ و ال سی دی بسیار خوب عمل می‌کند و مانع آسیب جدی به صفحه نمایش گوشی آیفون 7 شما می‌شود. با همه این شرایط، پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود.

در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 7 پرو شکسته شده و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد.

گاهی نیز، گوشی ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی موبایل شعب ما؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب‌یابی مشکل ال سی دی گوشی آیفون 7 شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر خواهند کرد.

اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی آیفون در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند. همچنین ما قطعات ارائه شده به شما را نیز گارانتی می‌کنیم تا خیالتان از بابت کیفیت آن‌ها راحت باشد.

در نظر داشته باشید که تمام مراحل مربوط به آیفون 7 از عیب یابی تا تعمیر و در نهایت تعویض اگر به درستی انجام نشود، نه تنها مشکل گوشی هرگز برطرف نخواهد شد بلکه امکان به وجود آمدن آسیب‌ها دیگری نیز وجود دارد.

به همین جهت برای تعمیر گوشی پرچمدار آیفون 7 خود به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر داشتن مجموعه‌ای از تکنسین ‌هایی که آموزش خدمات اپل را دیده‌اند از تجهیزات و ابزار تعمیرات موبایل پیشرفته و مدرن و همین ‌طور از قطعات اورجینال اپل بهره می‌ برند.

چگونگی تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

جهت تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 نیاز به ابزار جدا کننده،پیچ گوشتی مخصوص و پاک کننده چسب صفحه نمایش دارید. در نظر داشته باشید که حتما باید از ال سی دی و قطعات اورجینال به عنوان ال سی دی جایگزین استفاده کنید.

این کار نیازمند دانش و مهارت کافی می‌باشد و باید توسط تعمیرکاران ماهر و محرب انجام شود، توصیه ما به شما استفاده از خدمات تعمیر آیفون در مجموعه ما می‌باشد.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

 

هزینه تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 و اجرت کارشناسان مجرب در شعب تعمیرات موبایل ما، مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است. در این مرکز ما با به کارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کنیم. شما با خیال راحت آیفون 7 خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز ما بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم و پس از تشخیص، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم.

از یاد نبرید که تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 7 تاثیر بسیار بدی بگذارد و ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود.

قیمت ال سی دی آیفون 7 اورجینال

شما می‌توانید در امداد موبایل تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 را با پایین‌ترین قیمت و اطمینان از اورجینال بودن آن از ما خریداری کنید. نکته مهمی که باید در مورد قیمت تاچ و ال سی دی آیفون 7 و هزینه تعویض آن مد نظر قرار دهید؛ این است که مراکز تعمیر زیادی ممکن است شما را با قیمت ال سی دی آیفون کمتر وسوسه کنند. در نظر داشته باشید قیمتی که به صورت نامعقول پایین است، نشان دهنده کیفیت بسیار پایین تعمیر و قطعه استفاده شده است.

به این نکته توجه داشته باشید آیفون 7 همانند همه دستگاه های اپل منحصربفرد است پس باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکار ماهری تعمیر شود. در مرکز تعمیرات موبایل این فروشگاه، در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات تعمیر ارائه می‌شود. در نتیجه شما گوشی تلفن آیفون 7 خود را در کوتاه‌ترین زمان تحویل می‌گیرید.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7

 

منظور از تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 با قطعه اورجینال

منظور از ال سی دی آیفون 7 اورجینال این است که این پنل از روی گوشی‌های مرجوعی باز شده است و در بازار اصطلاحا به آن‌ها روکاری گفته می‌شود. در نظر داشته باشید خود شرکت اپل هیچکدام از قطعات آیفون را به صورت مجزا به بازار عرضه نمی‌کند. هنگام خرید حتما از اورجینال بودن ال سی دی که قرار است روی گوشی‌تان نصب شود اطمینان حاصل کنید.

حتما تعویض را در مرکز معتبر و نزد تعمیرکار حرفه‌ای انجام دهید تا خسارتی به موبایلتان وارد نشود. در صورت تمایل با کارشناسان مجرب ما در تعمیر آیفون تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان،در صورت نیاز ال سی دی را با پایین‌ترین هزینه اجرت تعویض کنید. در نظر داشته باشید که ما کیفیت ال سی دی ارائه شده به شما را تضمین و گارانتی گوشی موبایل شما را انجام می‌دهیم تا خیال شما از بابت کارکرد آن راحت باشد.

ویژگی تاچ و ال سی دی آیفون 7 در فروشگاه امداد موبایل

ال سی دی آیفون 7 عرضه شده در فروشگاه امداد موبایل یک تاچ و ال سی دی اورجینال و باز شده از روی گوشی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این محصول با کیفیت بالا در بسته بندی درجه یک عرضه می‌شود.

همچنین روکش ضد آب و ضد ضربه مناسب برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 نیز روی آن وجود دارد.

این محصول از متریال با کیفیت بالا توسط شرکت‌های مطرح و صاحب سبک ساخته شده است. ابعاد آن دقیقاً فیت و متناسب با صفحه نمایش گوشی آیفون 7 plus شما است. تعویض این قطعه توسط کارشناس مجرب و آموزش دیده در بخش تعمیرات موبایل امداد موبایل با کمترین هزینه انجام می‌شود.

امداد موبایل اصالت قطعه ارائه شده به شما را تضمین می‌کند تا خریدی بدون دغدغه داشته باشید. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان امداد موبایل به صورت برخط یا تلفنی صحبت کنید. به علاوه امکان مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات آیفون اپل فروشگاه ما در ایام هفته وجود دارد.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *