افشای تصاویر و اطلاعات نسل سوم ایرپاد

افشای تصاویر و اطلاعات نسل سوم ایرپاد

Relevant textual alternative to the post content image

 

اپل که از سال های 2008 به تولید ایرپاد های سیم دار پرداخته است همیشه حرف اول را در ساخت و طراحی ایرپاد ها می زند .
اما کمپانی اپل در سال های 2016 شروع به ساخت ایرپاد هایی ویژه به صورت بی سیم کرده است و در همان سال ها اولین هدست بلوتوثی خود را منتشر کرد که با استقبال بالایی روبرو شد .
پس از گوشی ها و ساعت های هوشمند ، ایرپاد ها نیز طرفداران بسیار زیادی در این عرصه دارند .
این کمپانی با تجربه یکی از پر فروش ترین کمپانی های تولید هدفون بی سیم بوده است . اپل تاکنون 2 نسل از ایرپاد های شرکت خود را ارائه داده است اما با وجود رقبایی که این شرکت در کنار خود دارد انتظار می رود اپل در نسل جدید خود محصولی فوق العاده را عرضه کند .
حال این کمپانی در ماه اکتبر اطلاعاتی را راجب نسل سوم ایرپاد های خود ارائه داده است که می تواند جانشین نسل اول و دوم این محصول باشد .
اولین بار یک وب سایت چینی(https://www.52audio.com) تصاویر و اطلاعاتی را از نسل سوم این ایرپاد ها با عنوان " اولین نگاه به نسل سوم ایرپاد " منتشر کرد و در آن به شباهت های این ایرپاد با ایرپاد پرو پرداخت .
 Heavy: Apple's latest AirPods 3 earphones exposed!  -I love audio network
این ایرپاد نیز مانند دیگر ایرپاد های نسل بی سیم ، فاقد سیم می باشد . درست است که با توجه به تصاویر منتشر شده ایرپاد نسل سوم با ایرپاد پرو شباهت زیادی دارد . اما باید گفت که ظاهرا ساقه ی بدنه ی این ایرپاد کمی کوتاه تر از ایرپاد پرو می باشد . همچنین سبکی این ایرپاد از دیگر تفاوت های این نسل با نسل قبلی می باشد . اما باید گفت که این کمپانی برای کاهش قیمت این محصول ویژگی نویز کنسلینگ را در ایرپاد نسل 3 در اختیار کاربران قرار نداده است اما مانند ایرپاد پرو دارای پد های سیلیکونی قابل تعویض می باشد .
Heavy: Apple's latest AirPods 3 earphones exposed!  -I love audio network

از دیگر شباهت های این دو نسل ایرپاد ، وجود حسگر های حساس است . اما کیس شارژر ایرپاد نسل سوم کوچک تر از ایرپاد پرو می باشد و قسمت نمایش شارژ این کیس در جلوی بدنه قرار گرفته است .
حالت کلی این ایر پاد تغییری نکرده و به همان صورت عمودی در گوش قرار می گیرد .
احتمالا میزان مصرفی ایرپاد جدید با ایرپاد پرو برابر می باشد و عمر باتری برای استفاده مداوم پخش موزیک حدود 5 ساعت در نظر گرفته شود . زمان شارژ شدن دستگاه نیز احتمال داده می شود که به ازای هر 5 دقیقه 1 ساعت استفاده از ایرپاد را پشتیبانی می کند البته این کمپانی پیوسته در حال تلاش برای بهبود محصولات جدید خود و افزایش زمان مصرفی می باشد .
گفتنی است که نسل جدید در برابر آب ، باران و یا تعریق مقاوم هست .
نسل ایر پاد پرو اپل دارای سنسورهای حساس بود که فشار در گوش را حس می کرد و دارای تراشه H1  بوده است در نسل جدید نیز این سنسور ها وجود دارد اما حجم آن ها کمتر است اپل در نسل جدید خود به دنبال روش هایی برای بهبود حسگر های این محصول می باشد .
درباره ی قیمت این محصول به طور قطعی صحبتی نشده اما به طور حدودی قیمت آن  150 دلار آمریکا می باشد و اما احتمال می رود که این کمپانی از محصول جدید خود نیمه ی اول سال 2021 رونمایی کند .
اما خب سخت ترین مرحله ی پیش بینی راجب این محصول نام گذاری آن است مانند  Airpods max  و یا  Airpods studio که مدت ها در گردش است اما خب در نهایت این نام برای محصولی ثبت نشد.
شما فکر می کنید این بار اپل برای نسل جدید ایرپاد خود چه نامی انتخاب می کند ؟!
 

ارسال نظر

نظرات