(Recently deleted) پست و استوری تازه حذف شده در اینستاگرام را چگونه بازگردانیم ؟

(Recently deleted) پست و استوری تازه حذف شده در اینستاگرام را چگونه بازگردانیم ؟

Relevant textual alternative to the post content image

در حال حاضر اینستاگرام یکی از بزرگترین رسانه های اجتماعی دنیا محسوب می شود که دنیایی فراتر از ارتباطات و سرگرمی را در بر گرفته است .
اینستاگرام در هر به روز رسانی خود دست خوش تغییرات و قابلیت های چشم گیری بوده است که همیشه باعث سوپرایز شدن کاربران خود شده است . این برنامه ی جذاب به تازگی قابلیت ویژه ی دیگری را با خود به ارمغان آورده است که با نام recently deleted  در این اپلیکیشن قرار گرفته است . همانطور که از اسم این قابلیت جدید پیدا است مربوط به مطالب حذف شده و بازگرداندن آن ها است .
امروزه اکثر مردم از اپلیکیشن پرطرفدار اینستاگرام استفاده می کنند این برنامه که در فضای مجازی با بیش از ده سال تجربه در حال فعالیت است هر روز قابلیت های بیشتری را برای کاربران خود ارائه می دهد .
 
اینستاگرام در آپدیت جدید خود قابلیت جدیدی را ارائه داده است که استقبال کاربران زیادی را همراه داشته است.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در این برنامه به طور غیر عمدی پستی را که به اشتراک گذاشته اید را پاک کنید و ناچار به دوباره گذاشتن آن پست شده اید یا حتی گاهی پیش آمده است که دیگر به فیلم یا تصویری که پست کرده اید دسترسی نداشته اید . البته این قابلیت فقط شامل کسانی که به عمد یا غیر عمد پست خود را حذف کرده اند نمی شود بلکه افرادی را که حساب کاربریشان هک شده است هم در بر می گیرد .
اینستاگرام در 2 فوریه 2021  قابلیت بازگرداندن پست ها و یا استوری تازه حذف شده را به اپلیکیشن خود اضافه نموده است . همچنین همانطور که گفته شده بود این ویژگی به درد کسانی نیز می خورد که حساب کاربریشان هک شده باشد و محتوای پیج آن ها حذف شده است .
اینستاگرام که پیوسته خود را جزو بهترین اپلیکیشن ها در فضای مجازی می داند این قابلیت را برای رفع مشکل اکثر کاربرانش ارائه داده است .
در خبری که اینستاگرام درباره ی این ویژگی اعلام کرده است گفته شده که اینستاگرام می تواند عکس ، ویدیو ، IGTV ، ریل ها و استوری هایی که قبل از بازه ی 1 تا 30 روزه حذف شده است را باز میگرداند .
نحوه بازگرداندن محتوای حذف شده در اینستاگرام بسیار ساده صورت می گیرد که به شرح زیر می باشد .

 
1 . ابتدا باید به قسمت پروفایل در صفحه ی اینستاگرام خود بروید .
2 . سه خط در بالا گوشه ی سمت راست گوشی در صفحه اینستاگرام خود قرار دارد ، روی آن کلیک کنید .
3 . سپس از منوی باز شده گزینه ی settings  را انتخاب کنید .

 
4 .گزینه ی  Account  را انتخاب می کنیم .
5 . گزینه ی  recently deleted را انتخاب کنید .

 
6 . پست ، استوری و یا پیام مورد نظر را پیدا کرده و روی  گزینه ی  restore  کلیک کنید .
حال شما به راحتی و به لطف قابلیت  recently deleted توانسته اید اطلاعات حذف شده خود را بازگردانید . اگر هنوز این قابلیت در گوشی شما آشکار نشده است ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را آپدیت کنید و سپس از این قابلیت بهره ببرید .
 
 

ارسال نظر

نظرات