یوتیوب رفع فیلتر می شود

یوتیوب رفع فیلتر می شود

Relevant textual alternative to the post content image

حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین محمد جعفر منتظرى دادستان کل کشور در حاشیه مراسم معارفه دادستان نظامی تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالى در مورد رفع فیلترینگ برخى از سایت‌ها از جمله یوتیوب براى برخى از مشاغل و اقشار اظهار کرد: مدت‌هاست که بحث فیلترینگ و رفع آن براى دستگاه‌ها تصویب شده است و اعلام کردیم که دستگاه‌ها باید نیاز‌ها خود را اعلام کنند و این آمادگى را داشتیم با این حال مقدمات این موضوع فراهم شده است ، اما دستگاه‌ها با تاخیر انجام دادند .
حجت الاسلام والمسلمین منتظرى اظهار کرد: فضای مجازی هم جزو ضروریات زندگى مردم است و از نوآورى هاى ارزشمند است که مى توان استفاده هاى خوبى از آن کرد؛ اما خطرات و آسیب هاى این حوزه بسیار مهم است.
حجت الاسلام والمسلمین منتظرى اذعان کرد: برخى از مدیران هر از چندى به بهانه اى موضوع فیلترینگ را مطرح مى کنند در حالى که امروز این موضوع کاملا انحرافى، غلط انداز و فرار به جلوست.
دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: هیچ کس نمى گوید فضای مجازى را ببندید بلکه موضوع مدیریت فضاى مجازى و رها نکردن آن است تا از این امکانات ارزشمند بر اساس مدیریت علمى و فنى استفاده شود.
یوتیوب رفع فیلتر می‌شود؟ - تابناک | TABNAK
خلاصه ی این سخنان به این موضوع ختم شد که معاون وزیر ارتباطات از تصمیمات خود راجب موضوع رفع فیلتر سایت هایی از جمله یوتیوب برای افرادی مانند خبرنگاران ، استادان ، دانشجویان ، حوزه های علمیه و پزشکان  خبر داد . در مورد رفع فیلتر کلابهاوس نیز فرمودند که هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است .
 
منبع : خبر گذاری دنیای اقتصاد
 

ارسال نظر

نظرات