خدمات پس از فروش و گارانتی امداد موبایل

مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید. خرید کالا با گارانتی امداد موبایل به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده است.

۱. تعهدات شرکت

الف: شرایط گارانتی موبایل

 ۱. شرکت جوان فناوران روژان (امداد موبایل) خدمات پس از فروش لپ تاپ،تبلت و  گوشی های موبایل با برند های :سامسونگ، اپل، شیائومی، آنر، هوآوی، اچ تی سی، ال جی، نوکیا، اوپو، لنوو، وی وو، موتورولا ،ایسوس ،سونی ،ایسر و محصولات مورد نظر را با شرایط مندرج در کارت گارانتی دستگاه و سایت شرکت ، در قبال هرگونه خرابی به مدت هجده ماه از تاریخ فاکتور و یا زمان فعالسازی آن گارانتی مینماید.

۲.کالا مطابق با مدل، شماره سریال، شماره IMEI و مدت زمان مندرج در این کارت بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده موجود بر روی سایت یا مذکور در دفترچه راهنمای داخل جعبه مشمول گارانتی می باشد.

۳.کلیه محصولات شرکت تا ده سال پشتیبانی تعمیر و تامین قطعات می گردند.

۴.گارانتی هجده ماهه تنها شامل کالای اصلی بوده و ملحقات از قبیل باتری،شارژر و غیره مطابق دستور اللعمل ها به مدت شش ماه گارانتی میگردد.

۵.مدت زمان تعمیر دستگاه سه روز تعین میگردد ، کلیه کالا های گارانتی بنا به هرعللی ( مانند نبود قطعه / مشکلات فنی و … ) بیش از 1 هفته در مرکز این شرکت تعمیرنگردد کالا تعویض می گردد و یا در ازای هر روز تاخیر  سه روز  گارانتی لحاظ می گردد .

۶.در صورت درخواست مشتری جهت گوشی امانی، گوشی با مشخصات و امکانات گوشی مشتری تا زمان اتمام تعمیرات و تحویل به مشتری در اختیار متقاضی قرار میگیرد.

۷.کلیه کالا های گارانتی و غیر گارانتی ، تمامی تعمیرات و قطعات تعویض شده شش ماه ضمانت تعمیر و تامین قطعه را دارا می باشد .

۸.درصورتی که کالای پذیرش شده در مراکز این شرکت به هر دلیلی آسیب ببیند. ( توسط تعمیرکار / حمل و نقل / پرسنل پذیرش ) شرکت مکلف به جبران خسارت و جلب رضایت مشتری است.

۹. در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در دوره ضمانت، زمان مورد نظر(بازگشایی سازمان های ذیربط) به دوران ضمانت اضافه میگردد.

۱۰- به عنوان جلوگیری از سوء استفاده سودجویان، در هنگام خرید جهت استعلام صحت گارانتی حتماً وارد وب سایت امداد موبایل شوید و سریال کالای مورد نظر را وارد نمایید تا از صحت و تاریخ شروع و پایان گارانتی و اصالت کالا اطمینان حاصل نمایید.

ب: شرایط گارانتی محصولات جانبی موبایل و تبلت

۱. خدمات پس از فروش محصولات جانبی موبایل، تبلت و دیگر کالاهای الکترونیکی (ساعت هوشمند – هندزفری – ایرپاد – شارژر – پاور بانک – قلم – تبلت و………( با شرایط مندرج در کارت گارانتی دستگاه و سایت شرکت، در قبال هرگونه خرابی به مدت شش ماه از تاریخ فاکتور گارانتی مینماید.

۲.مدت زمان ارايه خدمات پس از فروش شش ماهه پس از صدور فاکتور است و در طول دوره در صورت اتمام تاریخ گارانتی و یا ابطال گارانتی در ازای تعمیرات یا تعویض قطعات کالای مربوطه، هزینه آن از مشتری اخذ میگردد.

۲. شرایط تعویض :

۱. محصولات فروخته شده شرکت مطابق فاکتور مشتری و تاریخ فعالسازی آن ده روز پس از خرید در صورت مشکل سخت افزاری تعویض می گردند. همچنین درصورت داشتن ایراد ذاتی تا سه ماه پس از فعال سازی دستگاه تعویض میگردد، تعویض  دستگاه در مواقعی که یک ایراد پس از دوبار تعمیر رفع نشود انجام میگردد.

2. در صورت بروز ایراد ذاتی در دستگاهی که مشمول خدمات گارانتی می­باشد در ۲۴ ساعت اولیه (غیر تعطیل) از تاریخ فاکتور خرید یا تاریخ فعالسازی (تاریخ فعال شدن دستگاه در این زمان تعیین  و محاسبه می­شود) دستگاه مشمول گارانتی تعویض می شود. در این حالت مشتری با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش شرکت و محرز شدن شرایط تعویض، حق تعویض دستگاه را خواهد داشت و در صورت عدم موجودی دستگاه مذکور جهت تعویض، امکان استرداد وجه مطابق فاکتور رسمی خرید به قیمت نقدی و یا تعویض با مدل مشابه و پرداخت مابه التفاوت قیمت پرداخت خواهد شد. (استناد به ماده ۱۲ قانون حمایت)

3. در صورت عدم امکان تعمیر دستگاه در طول دوره گارانتی و داشتن شرایط گارانتی، دستگاه تعویض خواهد شد؛ البته هزینه استهلاک (ماهیانه ۲% طبق فاکتور خرید) از مشتری دریافت می­گردد و در صورت عدم موجود بودن همان مدل دستگاه با مدل مشابه با دریافت مابه التفاوت قیمت تعویض خواهد شد و یا اینکه مبلغ دستگاه با کسر استهلاک طبق فاکتور خرید استرداد می­شود.

4. در صورتیکه مشکل دستگاهی با یک عیب یکسان بعد از دو بار مراجعه و تعمیر برطرف نشد و مشتری بار سوم با همان مشکل به مرکز خدمات مراجعه کند، در صورت درخواست مشتری و با توافق او امکان جایگزینی با همان مدل، یا مدل مشابه و دریافت مابه التفاوت قیمت و یا استرداد مبلغ دستگاه مطابق فاکتور خرید میسر می باشد. (استناد به ماده ۲۳ قانون حمایت)

۳. شرایط احراز ضمانت :

۱.گذشت کمتر از ۱۸ ماه از زمان فعال سازی.(برای کالا های جانبی شش ماه از زمان فاکتور)

۲.عدم مشاهده آثار ضربه و آسیب فیزیکی در سایر بخش های دستگاه

۳.عدم مشاهده آثار رطوبت و تماس با مایعات در سایر بخش های دستگاه

۴.عدم استفاده از لوازم جانبی غیر اصلی و استاندارد

۵.عدم ایجاد هر گونه تغییر در نرم افزار اصلی دستگاه

۶.قابل مشاهده و بررسی بودن ایراد دستگاه توسط کارشناس

۷.عدم مشاهده آثار آسیب دیدگی به علت نوسانات برق

۴.شرایط ابطال گارانتی:

۱. بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، نفوذ آب، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید، هرگونه دستکاری و تعمیر غیر اصولی توسط افراد متفرقه.
۲.هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن شماره سریال و شمارهIMEI (بصورت فیزیکی و یا نرم افزاری) بطوریکه مشخصات کالا غیر قابل شناسایی باشد، با عدم تطبیق شماره سریال گوشی با شماره مندرج در ضمانت نامه.
۳.نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اورجینال، برنامه های کاربردی، آلودگی به ویروس و Jailbreak/Root  که موجب اختلال در کار گوشی گردد.
۴.هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتور و کابل های متفرقه
۵. تعمیرات در خارج از نمایندگی‌های رسمی امداد موبایل

۵. موارد خارج از تعهدات شرکت

۱.استفاده غیراصولی از دستگاه و عمل نکردن به استانداردهای تعیین شده و دستور العملهای ذکر شده در دفترچه راهنما و مذکور در سایت شرکت.
۲. ایجاد لکه های سفید، مشکی و یا روشن و خطوط افقی و یا عمودی بر روی صفحه نمایش.
۳.بازیابی رمز عبور Apple ID / Google account
۴.کارت گارانتی بدون هولگرام شرکت.
۵.کاهش ظرفیت باتری بر اثر استهلاک طبیعی، و یا عدم رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارخانه سازنده به عنوان خرابی باتری تلقی نمیشود.
۶.مخدوش شدن یا از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی دستگاه در فرایند تعمیرات.
۷.نصب هرگونه برنامه پس از برطرف شدن مشکل سخت افزاری شامل هزینه میباشد.
۸.هرگونه عملیات نرم افزاری شامل ریکاوری، نصب برنامه ها و …. شامل هزینه خواهد بود.

۹-مسئولیت رجیستری و عملکرد همتا بر عهده واردکننده میباشد و امداد موبایل هیچ گونه تعهدی در قبال عملکرد و یا از کار افتادن شبکه مخابراتی دستگاه ها ندارد.

۱۰-امداد موبایل تنها شرکت ارائه خدمات پس از فروش میباشد و هیچ گونه وارداتی ندارد،و تمامی مسئولیت واردات محصولات اعم از رجیستری ،مالیات،عوارض،ارزش افزوده خرید و فروش،گمرکی و……. بر عهده واردکنندگان و فروشندگان محصولات میباشد.

۶. توضیحات ضروری

۱.خدمات گارانتی فقط با ارائه کارت گارانتی انجام خواهد شد.
۲.پذیرش کالا ،دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تایید آن تنها پس از بررسی کارشناسان صورت میگیرد.
۳.هنگام پذیرش دستگاه گزینه Find My iPhone  را حتما خاموش نمایید.
۴.به دلیل نیاز به شناخت علت اصلی بروز مشکل و تعمیر هر چه سریعتر آن، بهتر است دستگاه توسط شخص کاربر به واحد خدمات پس از فروش تحویل داده شود.
۵.چنانچه در پی درخواست مشتری کالا تعمیر شده برای ایشان ارسال گردد مسئولیت بروز تمام حوادث احتمالی متوجه مشتری خواهد بود.
۶.گارانتی آداپتور شارژر و باطری 6 ماه بوده و هندزفری و کابل های شارژر شامل گارانتی نمی باشند.
۷.حداکثر زمان نگهداری دستگاه تعمیر شده در بخش فنی 72 ساعت بوده و پس از آن شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل دستگاه ندارد.

ساعت کاری دفتر خدمات پس از فروش :

شنبه الی چهارشنبه :‌ ۱۰ الی ۱۸

پنج‌شنبه‌ها : ۱۰ الی ۱۵