تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS  مهم‌ترین هدف ما در نگارش این مقاله است. در این مقاله می‌خواهیم یاد بگیریم چگونه از این گوشی استفاده کنیم. به علاوه اگر روزی به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 PLUS نیاز پیدا کردیم؛ چه اقداماتی باید انجام دهیم.

اگر به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 PLUS و یا هر تعمیر دیگری در حوزه تعمیر گوشی موبایل نیاز پیدا کردید می‌توانید به شعب مختلف امداد موبایل مراجعه کنید.

تکنسین حوزه تعمیر آیفون گوشی شما را در مرحله اول به طور رایگان عیب یابی می‌کند. سپس اطلاعات لازم را راجع به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 PLUS توضیح می‌دهند.

تاچ و ال سی دی آیفون 7 PLUS اپل از قطعات مهم در این گوشی است. این نمایشگر وظیفه نمایش محتوا متنی و بصری را بر عهده دارد. اگر بنا به هر دلیلی ال سی دی آیفون 7 PLUS خراب شود یا آسیب ببیند، برای کاربر می تواند تجربه آزار دهنده‌ای باشد.

رفع مشکل خرابی تاچ و ال سی دی آیفون 7 PLUS اپل و تعمیر یا تعویض آن یکی از از روش های مقرون به صرفه است که دیگر نیاز به خرید گوشی جدید نیست. بلکه با هزینه به مراتب کمتر می توانید کیفیت صفحه نمایش آیفون 7 PLUS خود را به حالت سابق بازگردانید.

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

حوادث ناگهانی و تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

 تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 PLUS اپل به راحتی خراب نمی‌شود. در اکثر مواقع افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی آن می‌شود. در برخی از موارد دیگر هم دیده شده شکستن ال سی دی آیفون 7 PLUS در پی وارد شدن یک فشار زیاد بر روی آن رخ می‌دهد.

بنابراین دلایل متدوالی که منجر به شکستن ال سی دی آیفون 7 PLUS و سایر گوشی‌های هوشمند می‌شوند؛ فشار و ضربه هستند. به بیان دیگر ترک خوردگی و آسیب‌های فیزیکی از مهمترین دلایلی هستند که کاربران این گوشی آیفون به مرکز تعمیر گوشی موبایل شعب ما ما مراجعه می‌کنند.

به بیان دیگر حتی اگر شما به نحو احسنت از تاچ و ال سی دی آیفون 7 PLUS خود مراقبت کنید؛ سقوط گوشی از دست شما یا برخورد آن با اجسام سخت و وارد شدن ضربه به آن جزء حوادث ناگزیر هستند.

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 PLUS شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود.

اگر ضربه وارد شده به گوشی آیفون 7 PLUS شدید باشد؛ پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود. در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 7 PLUS شکسته و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد.

توجه:

از تخصصی‌ترین تعمیرات آیفون مربوط به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS یا هر نوع آیفون دیگری می‌شود. به بیان دیگر گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه محافظ و ضخیم است که توسط شرکت سازنده بر روی ال سی دی موبایل نصب می‌شود و سطح اصلی ال سی دی گوشی را از فضای بیرون تفکیک می‌کند. توجه داشته باشید هنگامی که از گوشی خود استفاده می‌کنید؛ انگشت خود را بر روی صفحه نمایش قرار می‌دهید، انگشت شما مستقیما بر روی ال سی دی قرار نمی‌گیرد بلکه بر روی گلس ال سی دی قرار خواهد گرفت.

گاهی نیز، گوشی آیفون 7 PLUS شما ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی ، به خوبی با فرایند تشخیص و عیب یابی گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 PLUS شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آن اقدام خواهند کرد.

همانطور که اشاره کردیم به شیشه مقاومی که روی ال سی دی گوشی‌های موبایل از جمله آیفون 7 PLUS پرس شده و عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی است اصطلاحا گلس ال سی دی گفته می‌شود.

 

حوادث ناگهانی و تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

نکته:

با شناخت بهتر این قطعه می‌توانید راحت‌تر روند تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS را درک کنید. وقتی از تعویض گلس ال سی دی صبحت می‌شود در واقع منظور تعویض کردن همین لایه شیشه‌ای و محافظ نصب شده بر روی پنل ال سی دی خواهد بود.

در نظر داشته باشید تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS شرایط خاصی دارد. مهم‌ترین این شرایط مربوط به تاچ و ال سی دی این گوشی می‌شود. اگر کوچک‌ترین آسیب یا اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون 7 PLUS ایجاد شده باشد، دیگر نمی‌توان تعویض گلس را انجام داد. در این شرایط باید به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 PLUS بود.

به همین جهت است که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS به مراتب آمار انجام کمتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی دارد چون در اغلب مواقع ضربه و فشار وارد بر گوشی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آن اختلال هایی به وجود می‌آورند. در نتیجه تعویض و تعمیر گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 7 PLUS با تعویض تاچ ال سی دی این آیفون تفاوت زیادی دارد.

اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون 7 PLUS شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی آیفون در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند.

جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی آیفون 7 PLUS

گوشی‌های آیفون علیرغم کیفیت عالی بدنه‌ای که دارند باز هم باید از آن‌ها در مقابل ضربه محافظت کرد. دقت کنید گوشی را در مجاورت اشیا نوک تیز یا سنگین که احتمال برخورد با آن را دارد، قرار ندهید و حواستان باشد دچار آب خوردگی نشود.

از طرفی ضربه خوردن یا پرت شدن گوشی تنها در یک لحظه و بر اثر سهل انگاری اتفاق می‌افتد پس بهتر است از گلس مناسب گوشی آیفون 7 PLUS  استفاده کنید که نمایشگر را در مقابل ضربه و خش محافظت می‌کند. برای تهیه گارد و گلس مناسب گوشی آیفون 7 PLUS می‌توانید به بخش لوازم جانبی شعب امداد موبایل مراجعه کنید.

 

علائم سوختن تاچ و ال سی دی آیفون 7 PLUS

از نشانه‌های سوختن ال س دی آیفون 7 PLUS می‌توان به شکستن گلس اشاره کرد. همانطور که بالاتر توضیح دادیم در این مورد ال سی دی شما نسوخته است و می توانید به راحتی با عوض کردن گلس، دوباره از آن استفاده کنید.

اما اگر تاچ گوشی شما کار نکند و با هارد ریست هم درست نشود یا اگر صفحه نمایش گوشی شما اصلا روشن نشود می‌تواند مبنی بر سوختن ال سی دی باشد.

همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است.

در صورت مشاهده ی هر کدام از این علائم، باید در اسرع وقت و قبل ازینکه بقیه ی قسمت های گوشی آسیب ببیند آن را به یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب نشان دهید.

البته نظر اصلی این بخش را باید کارشناس و تکنسین بخش تعمیر آیفون بدهد. زمانی که برای عیب یابی به یکی از مراکز فروشگاه ما مراجعه می‌کنید؛ تکنسین حوزه تعمیرات آیفون اپل بدون در خواست وجه گوشی شما را بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد که آیا ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است یا خیر. در ادامه نیز زمان و هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 7 PLUS را برایتان توضیح می‌دهد.

همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است.

 

هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 7 PLUS

موضوع مهم بعدی که باید در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS می‌شود. خوشبختانه اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتواند با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیفون 7 PLUS اپل را برطرف کرد، از هزینه شما مقدار قابل توجهی کاسته می‌شود. هزینه تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون است.

از سوی دیگر وقتی فقط گلس صفحه نمایش تعویض شود، در واقع همان تاچ و ال سی دی فابریک و اورجینال برند آیفون در آن نصب باقی می‌مانند و این موضوع یک ویژگی مثبت خواهد بود.

هزینه تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 7 PLUS و اجرت کارشناسان مجرب در مرکز تعمیرات موبایل امداد موبایل، مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است.

 

معرفی خدمات امداد موبایل

شما با خیال راحت می‎توانید آیفون SE خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است را به مرکز امداد موبایل بیاورید. تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم.

پس از تشخیص و ارائه مشاوره رایگان از طرف تکنسین‌های بخش تعمیر گوشی موبایل، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS به شما می‎گوییم.

به یاد داشته باشید که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 7 PLUS حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 7 PLUS تاثیر بسیار بدی بگذارد.

این تاثیر فقط به صفحه نمایش مربوط نمی‌شود؛ بلکه کل دستگاه را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود.

در شعب امداد موبایل ما با بکارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. در فروشگاه ما می‌توانید از خدمات ضمن گارانتی گوشی موبایل ما استفاده بکنید.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *