تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 و به صورت جامع‌تر انجام کلیه تعمیرات همه محصولات اپل نیازمند تکنسین‌های مسلط به گوشی‌های آیفون و ابزار‌های به روز است. هدف از نگارش این مقاله دادن اطلاعات لازم برای تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 است.

صاحبان دستگاه‌های اپل به ویژه آیفون، برای انجام تعمیرات آیفون به زحمت زیادی می‌افتند. این موضوع بیشتر به دلیل نبودن نمایندگی رسمی شرکت اپل و انتخاب مکان نامناسب برای تعمیر آیفون رخ می‌دهد.

تعمیر قطعات آیفون مثل هر برند دیگری کاملاً تخصصی و پیشرفته است. درنتیجه بدیهی است که نیاز به افراد متخصص در این حوزه دارد. از طرفی این نوع تعمیرات باید با گارانتی تعمیر آیفون همراه باشد تا مشتری را از پرداخت هزینه‌های سنگین معاف کند.

در شعب مختلف فروشگاه ما از جوانان متخصص در امر تعمیر گوشی استفاده شده است. همچنین تمامی قطعاتی که در روند تعمیر گوشی آیفون شما جایگزین می‌شوند؛ کاملا اورجینال هستند. به علاوه ما کارکرد قطعه ارائه شده به شما را گارانتی می‌کنیم.

 

تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6

حوادث ناگهانی و تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 6 اپل به راحتی خراب نمی‌شود. در اکثر مواقع افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی آن می‌شود. در برخی از موارد دیگر هم دیده شده شکستن ال سی دی آیفون 6 در پی وارد شدن یک فشار زیاد بر روی آن رخ می‌دهد. بنابراین دلایل متدوالی که منجر به شکستن ال سی دی آیفون 6 و سایر گوشی‌های هوشمند می‌شوند؛ فشار و ضربه هستند.

به بیان ساده‌تر ترک خوردگی و آسیب‌های فیزیکی از مهمترین دلایلی هستند که کاربران این گوشی آیفون به مرکز تعمیرات گوشی شعب ما ما مراجعه می‌کنند. به بیان دیگر حتی اگر شما به نحو احسنت از تاچ و ال سی دی آیفون 6 خود مراقبت کنید؛ سقوط گوشی از دست شما یا برخورد آن با اجسام سخت و وارد شدن ضربه به آن جزء حوادث ناگزیر هستند.

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 6 شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود. اگر ضربه وارد شده به گوشی آیفون 6 شدید باشد؛ پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود. در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 6 شکسته و باید به طور کامل تعویض گردد.

اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد. از تخصصی‌ترین تعمیرات آیفون مربوط به تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 یا هر نوع آیفون دیگری می‌شود.به بیان دیگر گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه محافظ و ضخیم است که توسط شرکت سازنده بر روی ال سی دی موبایل نصب می‌شود و سطح اصلی ال سی دی گوشی را از فضای بیرون تفکیک می‌کند.

توجه داشته باشید هنگامی که از گوشی خود استفاده می‌کنید؛ انگشت خود را بر روی صفحه نمایش قرار می‌دهید، انگشت شما مستقیما بر روی ال سی دی قرار نمی‌گیرد بلکه بر روی گلس ال سی دی قرار خواهد گرفت. گاهی نیز، گوشی آیفون 6 شما ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی آیفون؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب یابی گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 6 شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آن اقدام خواهند کرد.

همانطور که اشاره کردیم به شیشه مقاومی که روی ال سی دی گوشی‌های موبایل از جمله آیفون 6 پرس شده و عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی است اصطلاحا گلس ال سی دی گفته می‌شود. با شناخت بهتر این قطعه می‌توانید راحت‌تر روند تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 را درک کنید. وقتی از تعویض گلس ال سی دی صبحت می‌شود در واقع منظور تعویض کردن همین لایه شیشه‌ای و محافظ نصب شده بر روی پنل ال سی دی خواهد بود.

در نظر داشته باشید تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 شرایط خاصی دارد. مهم‌ترین این شرایط مربوط به تاچ و ال سی دی این گوشی می‌شود. اگر کوچک‌ترین آسیب یا اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون 6 ایجاد شده باشد، دیگر نمی‌توان تعویض گلس را انجام داد. در این شرایط باید به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 6 بود.

به همین جهت است که تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 به مراتب آمار انجام کمتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی دارد چون در اغلب مواقع ضربه و فشار وارد بر گوشی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آن اختلال هایی به وجود می‌آورند.

در نتیجه تعویض و تعمیر گلس یا شیشه شکسته شده آیفون 6 با تعویض تاچ ال سی دی این آیفون تفاوت زیادی دارد. اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون 6 شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیر آیفون خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی موبایل در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند.

علائم سوختن تاچ و ال سی دی آیفون 6

از نشانه‌های سوختن ال س دی آیفون 6 می‌توان به شکستن گلس اشاره کرد. همانطور که بالاتر توضیح دادیم در این مورد ال سی دی شما نسوخته است و می توانید به راحتی با عوض کردن گلس، دوباره از آن استفاده کنید.

اما اگر تاچ گوشی شما کار نکند و با هارد ریست هم درست نشود یا اگر صفحه نمایش گوشی شما اصلا روشن نشود می‌تواند مبنی بر سوختن ال سی دی باشد. همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است.

در صورت مشاهده ی هر کدام از این علائم، باید در اسرع وقت و قبل ازینکه بقیه ی قسمت های گوشی آسیب ببیند آن را به یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب نشان دهید.

البته نظر اصلی این بخش را باید کارشناس و تکنسین بخش تعمیرات آیفون بدهد. زمانی که برای عیب یابی به یکی از مراکز فروشگاه ما مراجعه می‌کنید؛ تکنسین حوزه تعمیرات آیفون اپل بدون در خواست وجه گوشی شما را بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد که آیا ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است یا خیر. در ادامه نیز زمان و هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 6 را برایتان توضیح می‌دهد.

همچنین اگر بخشی از صفحه نمایش سیاه شود یا سو سو بزند می تواند از نشانه های مهم معیوب بودن ال س دی آیفون باشد. اگر هاله یا خطوط رنگی روی صفحه نمایش به وجود بیاید هم تنها راه تعمیر ال سی دی، تعویض آن است.

 

علائم سوختن تاچ و ال سی دی آیفون 6

هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 6

موضوع مهم بعدی که باید در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 می‌شود. خوشبختانه اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتواند با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیفون 6 اپل را برطرف کرد، از هزینه شما مقدار قابل توجهی کاسته می‌شود. هزینه تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون است.

از سوی دیگر وقتی فقط گلس صفحه نمایش تعویض شود، در واقع همان تاچ و ال سی دی فابریک و اورجینال برند آیفون در آن نصب باقی می‌مانند و این موضوع یک ویژگی مثبت خواهد بود. هزینه تعمیر و تعویض گلس و شیشه شکسته آیفون 6 و اجرت کارشناسان مجرب در مرکز تعمیرات موبایل ما،مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است.

در شعب امداد موبایل ما با بکارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. در این فروشگاه ما ضمن گارانتی گوشی موبایل فروخته شده؛ دستمزد و هزینه‌ها را نیز ضمانت می‌کنیم که کاملا معقول باشد.

شما با خیال راحت می‎توانید آیفون 6 خود که  از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز امداد موبایل بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم. پس از تشخیص و ارائه مشاوره رایگان از طرف تکنسین‌های بخش تعمیرات موبایل، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم.

همچنین زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر و تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 6 به شما می‎گوییم.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *