تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus از دغدغه‌های کاربران این گوشی است. در این مقاله باهم بررسی می‌کنیم که اگر گوشی آیفون 7 plus شما شارژ نمی‌شود چه اقداماتی را می‌توانید بدون مراجعه به مراکز تعمیر گوشی انجام دهید تا گوشی شما شارژ شود.

مورد دیگری که در این مقاله بررسی می‌کنیم مربوط به تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus است. به علاوه خدمات تعمیر آیفون شعب مختلف امداد موبایل را راجع به تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus توضیح می‌دهیم. هدف ما از نگارش این مقاله این است که اگر مشکل عدم شارژ در گوشی آیفون 7 plus رو به رو شدید بدانید چه باید کنید.

 

برطرف کردن مشکل شارژ نشدن آیفون 7 plus

در مواقعی که با اتصال شارژر، گوشی آیفون 7 plus شما شارژ نمی­ شود، معمولا چند اقدام دم دستی و ساده این مشکل را حل می­کند. در قدم اول مطمئن شوید از پریز مناسبی استفاده کرده‌اید.

تعویض پریز برای شارژر می‌تواند به شارژ شدن گوشی شما کمک کند. در قدم بعدی در نظر داشته باشید که ممکن است درگاه لایتنینگ آیفون آیفون 7 plus شما کثیف شده باشد.

برای تمیز کردن درگاه لایتنینگ از یک سوزن و پنبه آغشته با الکل استفاده کنید. این کار را بسیار با دقت و به آرامی انجام دهید. راه حل دیگر این است که گوشی را با یک کابل و آداپتور دیگر شارژ کنید.

در مرحله بعد ری استارت کردن گوشی را نیز امتحان کنید؛ چرا که ممکن است این مشکل ریشه نرم افزاری داشته باشد و با خاموش و روشن شدن آیفون شما این مشکل برطرف شود.

اگر با تمام این مراحل هنوز هم گوشی آیفون 7 plus شما شارژ نمی‌شود؛ می‌توان نتیجه گرفت که مشکل به وجود آمده به گوشی مربوط می‌شود و احتمالا گوشی نیاز به یک تعمیر سخت افزاری دارد.

شارژ نشدن باتری آیفون 7 plus یا هر گوشی دیگری می‌تواند ناشی از معیوب بودن باتری دستگاه، بروز اختلال در عملکرد مدار پاور آن یا خراب شدن سوکت شارژ گوشی باشد.

در این شرایط باید به سراغ تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus برویم. البته درنظر داشته باشید نظر آخر راجع به تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus را تکنسین بخش تعمیر گوشی موبایل می‌دهد.

شما باید برای رفع مشکل عدم شارژ بگوشی خود به تعمیرکار مجربی در حوزه تعمیرات موبایل مراجعه کنید تا مشکل آن را پیدا کرده و سپس این مشکل را رفع نماید.

با مراجعه به شعب مختلف ما تعمیرکار حوزه آیفون گوشی شما را به صورت رایگان عیب یابی می‌کند و مشکل آن را برای شما توضیح دهد. از متداول‌ترین مشکلاتی که منجر به درست شارژ نشدن باتری آیفون 7 plus می‌شود مربوط به معیوب بودن سوکت شارژ آن است.

سوکت شارژ گوشی یا همان لایتنینگ پورت می‌تواند بنا به دلایل متعددی خراب شود که یکی از ساده‌ترین این دلایل به عدم استفاده درست کاربر از آن مربوط می‌شود.  کشیدن سیم شارژ، اعمال فشار به پورت شارژ و غیره همگی می‌تواند باعث بروز اختلال در عملکرد سوکت شارژ و درست شارژ نشدن باتری آیفون 7 plus شوند.

 

تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

هزینه تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

درست است که آیفون 7 plus از گوشی‌های گران قیمت بازار به شمار می‌رود و  طبیعتا قطعاتی که در آن بکار رفته‌اند هم کیفیت ساخت بالا و هم قیمت بالایی دارند. در مقابل خوشبختانه باید بگوییم که هزینه تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus خیلی گران نیست و به همین دلیل هزینه تعمیر سوکت شارژ آن چندان زیاد نخواهد بود.

همچنین در نظر داشته باشید که نرخ تمامی تعمیرات شعب ما بر اساس مصوبه اتحادیه تعمیرکاران موبایل تهران است. ما نه تنها درخواست قیمت بالاتری از این نرخ را نمی‌کنیم بلکه گاها هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید از نرخ مصوبه پایین‌تر است.

بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر و تعویض سوکت شارژ آیفون 7 plus خود نباشید. همچنین اگر می‌خواهید تعمیر و تعویض سوکت شارژ آیفون 7 plus  شما با کمترین قیمت ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات تعمیر آیفون ما در شعب مختلف کمک بگیرید.

زمان مورد نیاز برای تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

برخلاف ذهنیت اکثر افراد، تعمیر و سوکت شارژر آیفون 7 plus اپل پروسه‌ای طولانی و زمانگیر را به همراه دارد و باید روند آن بسیار دقیق و با حوصله انجام شود. برای جدا کردن لایتنینگ پورت آیفون 7 plus اپل باید تعدادی از  قطعات اصلی گوشی از آن جدا شوند تا بتوان به این قطعه دسترسی داشت و آن را مورد بررسی قرار داد.

بنابراین اصلا تصور نکنید که تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus کار ساده‌ای است و ظرف چند دقیقه انجام می‌شود. البته ما منکر این نمی‌شویم که تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus  برای تعمیرکاران حرفه‌ای حوزه تعمیرات گوشی آیفون بسیار زمان کمتری می‌برد.

البته مورد دیگری که در زمان مورد نیاز برای تعمیر سوکت شارژر آیفون 7 plus نقش دارد مربوط به نوع مشکل و خرابی که در سوکت شارژ گوشی می‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر و تعویض سوکت شاررژ آیفون 7 plus و یا کلیه تعمیرات آیفون 7 plus  شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات و سرویس تعمیرات گوشی آیفون در شعب مختلف ما استفاده کنید.

در نظر داشته باشید برای تعمیر و تعویض گوشی آیفون 7 plus نباید به هیچ وجه به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. از مسائل مهمی که باید برای تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus یا انجام هر تعمیر دیگری هیچ عنوان نباید تعمیر این گوشی ها را به دست افراد کم تجربه سپرد.

تک تک قطعاتی که در آیفون 7 plus  اپل بکار رفته‌اند قیمت بالایی دارند و بروز مشکل در هر یک از این قطعات می‌تواند ضرر قابل توجهی را به شما وارد کند. متاسفانه در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکاران کم تجربه با انجام تعمیرات اشتباه در حین تعمیر گوشی به قطعات سالم گوشی آن‌ها نیز آسیب می‌زنند و بدین ترتیب ضرر بیشتری را به مشتری وارد خواهند کرد.

متاسفانه مشتری در این شرایط به راحتی نمی‌تواند متوجه خرابی قطعات دیگر شود و گاها هزینه‌های اضافه‌ای را برای اقدامات اشتباهی که تعمیرکار انجام داده است پرداخت می‌کند.

درنتیجه به هیچ وجه برای تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus  خود به تعمیرکاران ناشناس و کم تجربه مراجعه نکنید.

 

 

تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus

خرید سوکت شارژر گوشی آیفون 7 plus

خرید سوکت شارژر گوشی آیفون 7 plus از مهم‌ترین بخش‌های تعمیر سوکت شارژر آیفون 7 plus به شمار می‌رود. اگر به دنبال خرید قطعه اورجینال هستید اما به دلیل شباهت بسیار و افزایش چشم‌گیر قطعات فیک قادر به خریدی مطمئن نیستید ما به شما خرید از بخش تعمیرات آیفون اپل شعب مختلف امداد موبایل را پیشنهاد می‌دهیم.

دقت داشته باشی که امکان دارد عده‌ای قطعه فیک سوکت شارژر آیفون 7 plus  را به عنوان قطعه اصلی با قیمت بالا به شما بفروشند یا به روش‌های مختلف دیگر شما را مجبور به خرید قطعه غیر اورجینال کنند. در نظر داشته باشید که وقتی شما از مراکز معتبر خرید خود را انجام می‌دهید از اصل بودن آن مطمعن هستید. هیچ مرکز خوشنامی نام و اعتباری را که در طول سال‌ها به دست آورده است را قربانی سود قطعات فیک نمی‌کند.

در مراکز و شعب ما تمام قطعات به صورت اورجینال می‌باشند و سابقه بالا و مهلت تستی که برای قطعات در نظر گرفته شده است می‌تواند تا حدی اطمینان کیفیت بالای قطعات این فروشگاه باشد.

این مهم‌ترین وجه تمایز ما با دیگر مراکز تعمیر گوشی آیفون است. شما می‌توانید قطعات گوشی آیفون 7 plus را از فروشگاه‌های مختلف این مرکز خریداری نمایید. عزیزانی هم که قادر به مراجعه حضوری به مرکز نیستند می‌توانید به صورت غیر حضوری خرید قطعه مورد نظر خود را انجام دهند.

در شعب مختلف امداد موبایل به دلیل حذف واسطه‌ها قیمت سوکت شارژر گوشی آیفون 7 plus و دیگر قطعات بسیار مقرون به صرفه است.

 

ویژگی‌های تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus در شعب امداد موبایل

با خدمات تعمیر آیفون مراکز امداد موبایل می‌توانید با اطمینان کامل تعمیر و تعویض سوکت شارژر آیفون 7 plus  اپل را انجام دهید. تکنسنین‌های شعب مختلف ما افراد با تجربه و حرفه‌ای هستند که در حوزه تعمیرات آیفون متخصص هستند.

بنابراین خیال شما از بابت کیفیت تعمیری که توسط کارشناسان ما انجام می‌شود راحت باشد. ضمن اینکه تعمیر موبایل صورت گرفته توسط تکنسین ‌های شعب امداد موبایل، دارای گارانتی گوشی موبایل هم خواهند بود که این گارانتی در حین تحویل دادن گوشی به مشتری در اختیارش قرار داده می‌شود.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *