تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus

تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus

تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus از تعمیرات تخصصی این گوشی موبایل می‌باشد. در این مقاله سعی داریم هم تاچ آیدی آیفون 8 plus را توضیح دهیم و هم اینکه راجع به تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus صحبت کنیم.

به علاوه خدمات بخش تعمیرات موبایل گروه امداد موبایل را در حوزه تعمیرات آیفون اپل توضیح می‌دهیم. هدف اصلی ما از نگارش این مقاله این است که اگر روزی به تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus احتیاج پیدا کردید راجع به روند آن اطلاعات داشته باشید.

 

چرا تاچ آیدی آیفون 8 پلاس نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؟

اولین قدم این است که بدانیم چرا در روند تاچ آیدی آیفون 8 plus مشکل ایجاد می‌شود. سپس به سراغ مراحل تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus برویم. چندین دلیل مختلف می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ آیدی  آیفون 8 plus شوند.

از رایج‌ترین این دلایل اعمال فشار بیش از اندازه از طرف کاربر در حین استفاده از دکمه مذکور است. فشار زیادی که از جانب انگشت بر روی تاچ آیدی آیفون 8 plus وارد می‌شود می‌تواند به فلت زیر این دکمه آسیب بزند. دلیل بعدی که می‌تواند منجر به اختلال در عملکرد تاچ آیدی آیفون 8 plus شود آب خوردگی آن خواهد بود. اگرچه آیفون 8 plus اپل طراحی ضد آب دارد و از استاندارد IP67 بهرمند می‎باشد، اما با این حال دیده شده که دکمه هوم این گوشی در اثر آب خوردگی دچار اختلال شده است.

نکته مهمی که باید در زمان تعمیر و تعویض دکمه هوم گوشی 8 plus در نظر داشته باشید مربوط به اسکنر انگشت این گوشی است. همانطور که اطلاع دارید دکمه هوم آیفون 8 plus در واقع اسکنر انگشت گوشی‌های آیفون هم هست. کاربر گوشی آیفون 8 plus با ثبت مشخصات انگشت خود با استفاده از این دکمه هوم می‌تواند قفل صفحه نمایش دستگاه را باز کند. اپل برای اینکه امنیت اطلاعات کاربر حفظ شود؛ قابلیت اسکن انگشت دکمه هوم آیفون 8 plus را با مادربرد گوشی در ارتباط مستقیم قرار داده است.

ارتباط دکمه هوم و مادربرد در گوشی آیفون 8 plus بستر امنیتی خاصی ایجاد کرده که دکمه هوم آیفون 8 plus فقط با مادربرد فابریک و اصلی این گوشی همگام بوده و قابل استفاده باشد. در نتیجه متاسفانه زمانی که دکمه هوم آیفون 8 plus تعویض شود، دیگر قابلیت اسکن انگشت دستگاه کار نخواهد کرد‍. برای اینکه بتوانید از قابلیت اسکن انگشت دکمه هوم استفاده کنید باید مادربرد آیفون 8 plus را هم تعمیر نمایید. به بیان ساده‌تر باید یک دکمه هوم و برد جدید و همگام با یکدیگر جایگزین برد و دکمه هوم فعلی دستگاه شود تا قابلیت اسکن انگشت آن هم دوباره قابل استفاده باشد.

پس اگر به تنهایی دکمه هوم آیفون 8 plus را تعویض کنید فقط می‌توانید از این دکمه برای انجام دستورات کاربردی استفاده به عمل آورید و قابلیت اسکن انگشت آن از بین می‌رود. اگر نیاز به تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus خود دارید نگران چیزی نباشید. شما با مراجعه به یکی از شعب تعمیر گوشی موبایل ما می‎توانید گوشی آیفون 8 plus خود را به صورت رایگان عیب یابی کنید.

عیب یابی اولین قدم یک تعمیرکار است تا بداند علت اصلی خرابی و از کار افتادن تاچ آیدی و یا دکمه هوم شما چیست. این کار در مراکز ما بدون درخواست وجه از شما انجام می‌شود. تکنسین بخش تعمیرات گوشی اپل گوشی آیفون 8 plus شما را چک می‌کند. در مرحله بعد علت اصلی خرابی و هزینه تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus را به علاوه زمان مورد نیاز برای تعمیر به شما توضیح می‌دهد.

 

تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus

 

هزینه تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus

تاچ آیدی گوشی آیفون 8 plus قطعه‌ای در زیر دکمه هوم است و وظیفه اسکن کردن اثر انگشت را بر عهده دارد. به کمک این دکمه می‌توان قفل گوشی را به راحتی باز کنید و یا در برخی برنامه‌ها که نیاز به رمز دارد از اثر انگشت برای آن استفاده نمایید. تاچ آی دی بسیار حساس است و با خیس شدن، ضربه، نوسانات داخلی و… ممکن است آسیب ببیند و نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد.

تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus نیاز به مهارت بالایی دارد و باید درب پشت گوشی را با دقت باز کنید تا آن را تعمیر نمایید. همانطور که در بالا توضیح دادیم هزینه تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus  می‌تواند با توجه به انتخاب شما متفاوت باشد.

شما اگر فقط بخواهید تعویض دکمه هوم را انجام دهید و دیگر از قابلیت اسکن انگشت آن استفاده نکنید، هزینه تعمیر نسبتا مناسب و مقرون ب صرفه خواهد بود. ولی اگر بخواهید به همراه دکمه هوم، مادربرد آیفون 8 plus را هم تعویض کنید تا قادر به استفاده از قابلیت اسکن انگشت باشید، هزینه تعمیر دکمه هوم آیفون 8 plus به مراتب زیادتر می‌شود.

اینکه کدام را انتخاب می‌کنید بر اساس نظر خودتان است. به صورت کلی می‌توان گفت تعمیر و تعویض تاچ آیدی و دکمه هوم آیفون 8 plus از تعمیرات نسبتا گران قیمت این گوشی محسوب کرد. اگر می‌خواهید تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus شما با بهترین کیفیت ممکن و گارانتی اصالت قطعه انجام شود؛کافیست به یکی از امداد موبایل مراجعه کنید و از سرویس تعمیر گوشی آیفون ما استفاده کنید. تکنسین‌های حوزه تعمیر گوشی موبایل با در دسترس داشتن مدرن‌ترین و جدیدترین ابزارها و متدهای تعمیر گوشی می‌توانند تعویض یا تعمیر دکمه هوم آیفون 8 plus را برایتان انجام دهند.

هزینه تعمیر تاچ آیدی آیفون 8 plus در شعب ما نسبت به بازار آزاد به مراتب کمتر خواهد بود. چراکه ما کلیه نرخ‌های خود را طبق مصوبه اتحادیه تعمیرکاران تهران ارائه می‌دهیم. حتی گاها مبلغی که شما برای انجام تعمیرات موبایل می‌پردازید از نرخ این مصوبه پایین‌تر است.

 

زمان مورد نیاز برای تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus

این روزها تکلونوژی در همه قسمت‌های زندگی ما رخنه کرده است. مخصوصا بعد از شیوع کرونا خیلی از قسمت‌های زندگی شکل مجازی به خود گرفته است. ما می‌دانیم که گوشی آیفون 8 plus برای شما خیلی مهم است چراکه ممکن است وسیله کاری یا حتی ابزار سر کلاس رفتن شما باشد. با در نظر گرفتن همه این عوامل ما تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهیم تا شما گوشی خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید.

زمانی که برای عیب یابی به شعب ما می‌روید تکنسین بخش تعمیر آیفون به شما زمان لازم را برای تعمیر و تعویض دکمه هوم آیفون 8 plus می‌گوید.

 

خرید دکمه هوم آیفون 8 plus

خرید دکمه هوم گوشی آیفون 8 plus از مهم‌ترین بخش‌های تعمیر تاچ آیدی آیفون 8 plus به شمار می‌رود. اگر به دنبال خرید قطعه اورجینال هستید اما به دلیل شباهت بسیار و افزایش چشم‌گیر قطعات فیک قادر به خریدی مطمئن نیستید ما به شما خرید از بخش تعمیرات آیفون اپل شعب مختلف امداد موبایل را پیشنهاد می‌دهیم.

دقت داشته باشی که امکان دارد عده‌ای قطعه فیک دکمه هوم آیفون 8 plus را به عنوان قطعه اصلی با قیمت بالا به شما بفروشند یا به روش‌های مختلف دیگر شما را مجبور به خرید قطعه غیر اورجینال کنند.

در نظر داشته باشید که وقتی شما از مراکز معتبر خرید خود را انجام می‌دهید از اصل بودن آن مطمعن هستید. هیچ مرکز خوشنامی نام و اعتباری را که در طول سال‌ها به دست آورده است را قربانی سود قطعات فیک نمی‌کند.

در مراکز و شعب ما تمام قطعات به صورت اورجینال می‌باشند و سابقه بالا و مهلت تستی که برای قطعات در نظر گرفته شده است می‌تواند تا حدی اطمینان کیفیت بالای قطعات این فروشگاه باشد. این مهم‌ترین وجه تمایز ما با دیگر مراکز تعمیر گوشی است. همچنین تعمیرات گارانتی گوشی موبایل نیز در شعب ما انجام می‌شود.

در شعب مختلف امداد موبایل به دلیل حذف واسطه‌ها قیمت دکمه پاور گوشی آیفون 8 plus و دیگر قطعات بسیار مقرون به صرفه است.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *