تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus را در این مطلب بررسی می‌کنیم و راجع به نحوه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus و هزینه و مراحل آن کمی می‌خوانیم. به علاوه روش‌ها محافظت از تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون را توضیح می‌دهیم.

هدف ما در این مقاله این است که وقتی تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus شما دچار آسیب شد؛ اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید. همچنین خدمات بخش تعمیر آیفون فروشگاهمان را در حوزه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus برای شما همراهان عزیز توضیح می‌دهیم.

 

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

تاچ و ال سی دی مهم‌ترین قسمت هر گوشی فارغ بر مدل و برند آن است. این قطعه وظیفه نمایش محتوا، فیلم و تصویر را بر عهده دارد و در صورتی که معیوب شود، کار کردن با آیفون 7 plus بسیار آزاردهنده خواهد شد. در این حالت باید به سراغ تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus برویم. در مواردی نیز گاهی مجبور به تعویض قطعه می‌شویم. تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus اپل از عملیات تخصصی در تعمیر آیفون است که توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه ما در بخش تعمیرات موبایل انجام می‌شود.

تیم ما با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و به کارگیری ال سی دی اصل و اورجینال موجود در بازار تعمیرات آیفون اپل شما را انجام می‌دهند.

 

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

 

حوادث ناگهانی و خرابی تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

تاچ و ال سی دی مستعدترین قطعه برای آسب‌دیدن است. به‌همین‌دلیل اگر گوشی از ارتفاع زیادی از دستتان بیافتد یا تحت فشار بیش از حد قرار بگیرد، به احتمال زیاد نیاز پیدا خواهید کرد که برای تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus خود اقدام کنید.

در هر حال وقتی آیفون به زمین می‌افتد کابل‌های کوچکی که به صفحه ال سی دی آیفون متصل است می‌تواند به اندازه کافی شل بشود و سرعت و دقت عملکرد لمسی را دچار مشکل کند.

به علاوه با فشار زیاد صفحه تاچ و ال سی دی می‌تواند ترک بردارد. در نظر داشته باشید که حتی با واردشدن حتی یک قطره آب به داخل صفحه، امکان آسیب به لایه‌های زیرین آیفون شما آسیب وجود دارد.

درست است تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus اپل به راحتی خراب نمی‌شود؛ اما ترک خوردگی به همراه آسیب‌های فیزیکی بیش‌ترین دلایلی هستند که کاربران گوشی آیفون 7 plus به مراکز تعمیر گوشی ما مراجعه می‌کنند.

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 plus شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود.

لایه محافظتی تاچ و ال سی دی بسیار خوب عمل می‌کند و مانع آسیب جدی به صفحه نمایش گوشی آیفون 7 plus شما می‌شود. با همه این شرایط، پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود.

در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 7 plus شکسته شده و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد.

گاهی نیز، گوشی ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی موبایل؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب‌یابی مشکل ال سی دی گوشی آیفون 7 plus شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر خواهند کرد.

اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید.

بخش تعمیر گوشی در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند. ما گارانتی گوشی موبایل شما را نیز انجام می‌دهیم تا خیالتان از بابت کیفیت آن‌ها راحت باشد. تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus اپل از زیباترین نمایشگرهایی بود که در زمان عرضه این گوشی دیدیم.

در نظر داشته باشید که تمام مراحل مربوط به آیفون 7 plus از عیب یابی تا تعمیر و در نهایت تعویض اگر به درستی انجام نشود، نه تنها مشکل گوشی هرگز برطرف نخواهد شد بلکه امکان به وجود آمدن آسیب‌ها دیگری نیز وجود دارد.

به همین جهت برای تعمیر گوشی پرچمدار آیفون 7 plus خود به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر داشتن مجموعه‎‌ای از تکنسین‌هایی که آموزش خدمات اپل را دیده‌اند از تجهیزات و ابزار تعمیرات موبایل پیشرفته و مدرن و همین ‌طور از قطعات اورجینال اپل بهره می‌‌برند.

چگونگی تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

جهت تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus نیاز به ابزار جدا کننده،پیچ گوشتی مخصوص و پاک کننده چسب صفحه نمایش دارید. در نظر داشته باشید که حتما باید از ال سی دی و قطعات اورجینال به عنوان ال سی دی جایگزین استفاده کنید.

در صورتی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستید،توصیه ما به شما استفاده از خدمات تعمیر آیفون در مجموعه ما می‌باشد.

 

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

 

منظور از ال سی دی آیفون 7 plus اورجینال

منظور از ال سی دی آیفون 7 plus اورجینال این است که این پنل از روی گوشی‌های مرجوعی باز شده است و در بازار اصطلاحا به آن‌ها روکاری گفته می‌شود. در نظر داشته باشید خود شرکت اپل هیچکدام از قطعات آیفون را به صورت مجزا به بازار عرضه نمی‌کند. هنگام خرید حتما از اورجینال بودن ال سی دی که قرار است روی گوشی‌تان نصب شود اطمینان حاصل کنید.

حتما تعویض را در مرکز معتبر و نزد تعمیرکار حرفه‌ای انجام دهید تا خسارتی به موبایلتان وارد نشود. در صورت تمایل با کارشناسان مجرب ما در تعمیر گوشی آیفون تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان،در صورت نیاز ال سی دی را با پایین‌ترین هزینه اجرت تعویض کنید. در نظر داشته باشید که ما کیفیت ال سی دی ارائه شده به شمار را گارانتی می‌کنیم تا خیال شما از بابت کارکرد آن راحت باشد.

 

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 plus و اجرت کارشناسان مجرب در شعب تعمیرات موبایل ما، مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است. در این مرکز ما با به کارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کنیم.

شما با خیال راحت آیفون 7 plus خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز ما بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم و پس از تشخیص، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم. از یاد نبرید که تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 7 plus تاثیر بسیار بدی بگذارد و ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود.

 

ویژگی ال سی دی آیفون 7 plus فروشگاه امداد موبایل

ال سی دی آیفون 7 plus عرضه شده در فروشگاه امداد موبایل یک قطعه اورجینال و باز شده از روی گوشی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این محصول با کیفیت بالا در بسته بندی درجه یک عرضه می‌شود.

همچنین روکش ضد آب و ضد ضربه مناسب برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 7 plus نیز روی آن وجود دارد. این محصول از متریال با کیفیت بالا توسط شرکت‌های مطرح و صاحب سبک ساخته شده است. ابعاد آن دقیقاً فیت و متناسب با صفحه نمایش گوشی آیفون 7 plus شما می‌باشد.

تعویض این قطعه توسط کارشناس مجرب و آموزش دیده در بخش تعمیرات موبایل امداد موبایل با کمترین هزینه انجام می‌شود. ما اصالت قطعه ارائه شده به شما را تضمین می‌کنیم تا خریدی بدون دغدغه داشته باشید.

برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان ما به صورت برخط یا تلفنی صحبت کنید. به علاوه امکان مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات آیفون اپل فروشگاه ما در ایام هفته وجود دارد.

 

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *