تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

در این مقاله کمی با تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12  آشنا می‌شویم، سپس نحوه تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون 12 را می‌خوانیم. به علاوه روش‌ها محافظت از تاچ و ال سی دی این گوشی آیفون را توضیح می‌دهیم. هدف ما در این مقاله این است که وقتی گوشی آیفون 12 تان دچار آسیب شد؛ اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید. همچنین خدمات بخش تعمیر آیفون فروشگاهمان را در حوزه تاچ و ال سی دی آیفون 12 برای شما همراهان عزیز توضیح می‌دهیم.

 

مشخصات تاچ و ال سی دی آیفون 12

تاچ و ال سی دی آیفون 12 از نوع سوپر رتینا XDR OLED می‌باشد. فناوری این OLED نسبت به نمونه‌ها قدیمی بهبود پیدا کرده است. آیفون 12 از روشنایی بسیار بالا برخوردار است. ال سی دی گوشی آیفون 12 از دامنه رنگ وسیع پشتیبانی می‌کند و از نظر رنگ بالاترین دقت را دارد. همچنین ال سی دی گوشی آیفون 12 با گلس سرامیکی ضد خط و خراش ساخت شرکت کورنینگ محافظت شده است که به ادعا خود اپل، سپر سرامیکی نامیده می‌شود که بسیار مقاوم بوده و علاه و بر خط و خراش به آسیب‌های ناشی از سقوط از ارتفاع و برخورد با اشیاء سخت مقاوم می باشد. به علاوه روی این ال سی دی با روکش الئوفوبیک برای محافظت در برابر لکه و چربی انگشت پوشانده شده است. نمایشگر سوپر رتینا ایکس آر دی جدید گوشی آیفون 12 از استاندارد HDR10 پیشتیبانی می کند و قابلیت نمایش محتوا به صورت دالبی ویژن را دارد.

 

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

تاچ و ال سی دی آیفون 12 مهمترین قطعه در این موبایل اپل می‌باشد. این قطعه کار نمایش محتوا، فیلم و تصویر را بر عهده دارد و در صورتی که معیوب شود، کار کردن با آیفون 12 بسیار آزاردهنده خواهد شد. در این حالت باید به سراغ تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 برویم.

در مواردی نیز گاهی مجبور به تعویض قطعه می‌شویم. تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 اپل از عملیات تخصصی در تعمیر گوشی آیفون است که توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه ما در بخش تعمیرات موبایل انجام می‌شود. تیم ما با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و به کار گیری LCD اصل و اورجینال موجود در بازار تعمیرات آیفون اپل شما را انجام می‌دهند

.

حوادث ناگهانی و خرابی تاچ و ال سی دی آیفون 12

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 12 اپل به راحتی خراب نمی‌شود. ترک خوردگی به همراه آسیب‌های فیزیکی بیش‌ترین دلایلی هستند که کاربران گوشی آیفون 12 به مراکز تعمیر گوشی ما مراجعه می‌کنند.

تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 12  شما می‌تواند در اثر ضربه دچار مشکلاتی از قبیل اینکه صفحه ال سی دی دچار ترک‌های ریز و تارعنکبوتی شود یا روی نمایشگر آن خطوط تیره و یا بنفش رنگ ایجاد شود. لایه محافظتی تاچ و ال سی دی بسیار خوب عمل می‌کند و مانع آسیب جدی به صفحه نمایش گوشی آیفون 12 شما می‌شود. با همه این شرایط، پنل جلو ممکن است با شکستگی همراه شود و ترک‌های ریز و تارعکنبوتی روی آن مشاهده شود. در این مواقع اکثریت کاربران تصور می‌کنند که ال سی دی گوشی آیفون 12  شکسته شده و باید به طور کامل تعویض گردد. اما خوشبختانه ممکن است تنها گلس رویی آسیب دیده باشد.

گاهی نیز، گوشی ممکن است بر اثر ضربه شدید؛ با شل شدن کانکتورها و اتصالات داخلی و فلت‌های ال سی دی مواجه شده باشد. تکنسین‌ها ماهر ما در بخش تعمیر گوشی موبایل؛ به خوبی با فرایند تشخیص و عیب‌یابی مشکل ال سی دی گوشی آیفون 12 شما آشنا هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر خواهند کرد. اگر مشکل خرابی ال سی دی آیفون شما نیز به دلیل شل شدن و یا جدا شدن کانکتور و یا پارگی فلت ال سی دی باشد، با خیال راحت تعمیرات آیفون اپل خود را به ما بسپارید. بخش تعمیر گوشی آیفون در این فروشگاه تضمین می‌کند کیفیت نمایش تصویر را به گوشی شما باز خواهد گرداند.

 

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

چه زمانی نیاز به تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 است؟

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 در شرایطی ضروری است که گوشی با مشکلاتی حادتر از شکستگی ال سی دی مواجه شده باشد. چنانچه تاچ و ال سی دی به لمس‌های شما پاسخ نمی‌دهد و لکه‌های تیره و بنفش رنگ قسمت‌های زیادی از نمایشگر را فراگرفته است نشانه نیاز به تعویض ال سی دی است. همه این شرایط خبر از تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 شما می‌دهند. در این شرایط، این قطعه دیگر تعمیر پذیر نیست و تنها با جایگزین‌ کردنش با یک قطعه ال سی دی اورجینال، سلامت آن به دست می‌‌آید.

شما با مراجعه به گروه تعمیر آیفون مرکز ما‌، به صورت رایگان و بدون دریافت هیچگونه وجهی گوشی آیفون 12 خود را عیب یابی می‌کنید. اگر تعمیرکار تشخیص دهد که باید تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شما تعویض شود؛ نگران نباشید. واحد تعمیرات آیفون اپل ما در همان روز مشکل را برطرف و گوشی شما را به کیفیت سابق باز می‎گرداند. شما عزیزان می‌توانید به راحتی و با مناسب‌ترین قیمت تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 12 خود را به ما بسپارید.

 

چگونگی تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

  • برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون12 نیاز به ابزار جدا کننده،پیچ گوشتی مخصوص و پاک کننده چسب صفحه نمایش دارید.
  • حتما از ال سی دی و قطعات اورجینال به عنوان ال سی دی جایگزین استفاده نمایید.
  • در صورتی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستید،توصیه ما به شما استفاده از خدمات تعمیر آیفون در مجموعه ما میباشد.

 

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 12 و اجرت کارشناسان مجرب در مراکز تعمیرات موبایل ما، مطابق با نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است. در این مرکز ما با به کارگیری تعمیرکاران متخصص در تعمیرات آیفون اپل بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کنیم. شما با خیال راحت آیفون 12 خود که از ناحیه صفحه نمایش دچار مشکل شده است به مرکز ما بیاورید تا بدون پرداخت وجه از طرف شما، مشکل آن را به شما بگوییم و پس از تشخیص، هزینه آن را به صورت دقیق، برآورد می‌کنیم.

به یاد داشته باشید که تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 12 حتماً باید با نصب قطعات اصلی همراه باشد. استفاده از قطعات فیک، مشابه و یا غیر اصلی ممکن است روی عملکرد گوشی آیفون 12 تاثیر بسیار بدی بگذارد و ممکن است باعث بروز مشکلات عمده دیگری شود.

اگر به دنبال بالاترین کیفیت و کم هزینه‌ترین خدمات تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون 12 خود هستید با مراکز ما ارتباط برقرار کنید و از خدمات گارانتی گوشی موبایل ما در امداد موبایل استفاده کنید. به علاوه در نظر داشته باشید قیمتی که به صورت نامعقول پایین است، نشان دهنده کیفیت پایین تعمیر و قطعه استفاده شده است. به یاد داشته باشید آیفون 12 باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکار ماهری تعمیر شود. در مرکز تعمیرات موبایل این فروشگاه،در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات تعمیر ارائه می‌شود و شما گوشی تلفن آیفون 12خود را در کوتاه‌ترین زمان تحویل می‌گیرید.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *