تعمیر و تعویض گلس قاب و درب پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس

تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

آشنایی با قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

استفاده از گلس در قاب و درب پشت آیفون‌ 11 پرو مکس زیبایی آن‌ را بسیار بیشتر کرده است. همچنین مقاومت قاب و درب پشت را در برابر خط و خش و تماس با اجسام تیزی مانند کلید افزایش داده. در مقابل از این موضوع هم نمی‌توان گذشت که حساسیت موبایل به ضربه و سقوط از ارتفاع به شدت بالا رفته است. با این حال که اپل مدعی است که برای ساخت قاب و درب پشت از یکی از مقاوم‌ترین گلس‌های موجود در بازار استفاده کرده، با این وجود تجربه ما نشان می‌دهد که این گلس مستحکم؛ ممکن است وقتی موبایل از دست شما می‌افتد یا به هر جسم سختی که برخورد می کند، به راحتی بشکند.

در مرکز تعمیرات موبایل آیفون فروشگاه ما، برای تعویض گلس پنل پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس به خاطر حساسیت بالا و وجود فناوری مگ سیف در زیر آن که یک قطعه آهن ربایی با قابلیت شارژ کردن دستگاه می باشد؛ از دستگاه‌های لیزری و پیشرفته استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که کوچکترین برخورد و ضربه ناخواسته می‌تواند این سیستم و سایر قطعات زیر گلس را با آسیب دیدگی و خسارت جبران ناپذیر همراه کند. پس اگر گوشی آیفون 11 پرو مکس شما دچار شکستگی قاب و درب پشت شد، آن را به مراکز معتبر برای تعمیر بسپارید.

 محافظت از قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

محافظ قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا بتواند از گلس پشتی گوشی شما به خوبی حفاظت کند. مهم‌ترین قابلیت و ویژگی یک محافظ قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس جلوگیری از ایجاد خط و خش و انعکاس نور است. از دیگر ویژگی‌هایی که به این کالا ارزش خرید می‌دهد؛ مقاوم بودنش در برابر چربی و اثر انگشت است. از ویژگی‌ها دیگر محافظ قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برش دقیق سنسور‌ها برای نبودن کوچک‌ترین نقصی
  • سازگاری با تمام کیس و کیف‌های موجود
  • مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش
  • سختی 9H
  • دارای وضوح و شفافیت بسیار بالا

 

 

تعمیر و تعویض قاب و درب پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس

روش تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس از خدمات جدیدی است که در سالیان اخیر اختراع شده است. در این فرآیند دیگر نیازی به باز کردن کل موبایل جهت تعویض گلس قاب و درب پشت نیست. استفاده از دستگاه لیزر برای تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس مزایای زیادی دارد. اول اینکه سرعت کار به شدت افزایش می‌یابد. در نظر داشته باشید که دقت دست هرگز به پای کامپیوترو لیزرها نخواهد رسید. احتمال آسیب‌ها متعاقب تقریباً صفر است. انجام این روش آب بندی موبایل را به صورت کاملا از بین نمی‌رود. تنها کاری که انجام می‌شود، جداسازی گلس از پنل، با استفاده از دستگاه لیزر است.

در این روش قطعه معیوب با یک گلس اورجینال بدون باز کردن کامل گوشی تعویض می‌شود. این دستگاه دارای برنامه اتوکد کورال است که نقشه پنل پشتی بیشتر موبایل‌های مدرن موجود در بازار در آن تعریف شده است. همچنین به لطف مانیتوری که دارد، تکنسین می‌تواند خیلی راحت‌تر با آن کار کند. با توجه به قیمت بالای دستگاه، متاسفانه نمی‌توانید آن را در تمام مراکز تعمیر پیدا کنید. اما در بخش تعمیر گوشی ما این دستگاه وجود دارد و از آن  برای تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس استفاده می‌شود.

 

مراحل تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

تکنسین بخش تعمیرات آیفون اپل پس از بررسی موبایل و اطمینان از اینکه گوشی شرایط تعمیر و تعویض گلس قاب و درب پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس را دارد، آن را در گیره دستگاه لیزر قرار داده و دکمه Auto Focus را می‌زند تا ارتفاع موبایل برای آغاز عملیات به صورت خودکار تنظیم شود. بعد پیچ‌های گیر سفت می‌شوند تا موبایل اصلاً تکان نخورد. بعد از این کار، تعمیرکار متخصص در تعمیر گوشی آیفون، مدل و نقشه پنل پشت موبایل را در کامپیوتر دستگاه انتخاب می‎‌کند. با زدن دکمه استارت، پرتاب لیزر مطابق نقشه‌ای که در حافظه کامپیوتر قرار دارد آغاز می‌شود و در مدت بسیار کوتاهی گلس بدون هیچ آسیبی از پنل جدا می‌شود.

بعد از اتمام مرحله اول، پنل و تکه‌های لیزر را به راحتی از هم جدا کرده. سپس گوشی را دوباره در دستگاه قرار می‌دهیم تا بقایای سفت چسب اپوکسی بدون هیچ دردسری از پنل جدا شود. بعد از اتمام کار تمام چسب ها با برس نرم و پارچه آغشته به الکل پاک می‌شوند و سطح پنل دوباره چسب‌کاری می شود. در نهایت درب پشت روی شاسی تراز قرار می‌گیرد و نصب می‌شود. تعمیرکار با انگشت، اطراف آن را فشار می‌دهد و موبایل را داخل قالب نگهدارنده قرار می‌دهد تا تا پس از دو دقیقه چسب به خوبی سفت شود. در نهایت موبایل از قالب بیرون می آید و آماده تحویل به شما است.

 

تعمیر و تعویض قاب و درب پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس

هزینه تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس

همانطور که می‌دانیم، هزینه‌های بالقوه تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس می‌تواند برای بسیاری از کاربران نگران کننده باشد. اگرچه، اجرتی که تعمیرکاران تعمیر گوشی موبایل مرکز ما برای این کار دریافت می‌کنند بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران موبایل در تهران است. در بخش تعمیرات موبایل فروشگاه‌مان، علاوه بر تضمین کیفیت قطعه و کار انجام شده؛ ما نرخ‌های ارائه شده را نیز تضمین می‌کنیم.به علاوه خدمات انجام شده توسط تکنسین‌های بخش  گارانتی گوشی موبایل می‌کنیم.

 

چرا تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس با دستگاه لیزر توصیه می‌شود؟

تصور کنید گوشی گران قیمت آیفون 11 پرو مکس شما از دستتان سقوط کرده و با پنل پشت به جسم سخت برخورد کرده است. اگر خیلی خوش شانس باشید و فریم آیفون شما خم نشده باشد، گلس پشت با ترک‌های ریز و تارعنکبوتی به هم چسبیده مواجه می‌شود. در این حالت بهترین کار این است که از خدمات درب شیشه‌ای شکسته با استفاده از دستگاه لیزر بهره ببرید و قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس را با یک قطعه اورجینال و جدید تعویض کنید.

تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس با استفاده از دستگاه لیزر مزیت زیادی برای کاربر به همراه دارد. اولین و مهمترین آن این است که بدون اینکه گوشی شما باز شود، و قطعه ای از روی آن برداشته شود؛ تکه‌های شکسته گلس تنها با اسکن کردن لیزر آن هم با دقت و سرعت عمل بالا از روی پنل عقب گوشی برداشته می‌شود. در این روش در مدت زمان کوتاه و با هزینه‌ای نسبتاً پایین، گوشی آیفون 11 پرو مکس شما  نوسازی و ترمیم می‌شود.

عمل تعمیر و تعویض قاب و درب پشت آیفون 11 پرو مکس در مرکز تعمیر آیفون ما با استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر جداسازی گلس انجام می‌شود. این دستگاه دارای سیستم کامپیوتری و نقشه اتوکد مخصوص گوشی آیفون 11 پرو مکس و بیش از 300 گوشی دیگر است. توصیه می‌کنیم اگر پنل پشت گوشی آیفون 11 پرو مکس شما دچار ترک خوردگی شد؛ از سرویس مقرون به صرفه تعمیر و تعویض گلس قاب و درب پشت گوشی‌های آیفون فروشگاه ما استفاده کنید.

به اشتراک بذارید

تعمیرات گوشی آیفون

قطعات، آموزش و هزینه

تعمیرات گوشی سامسونگ

قطعات، آموزش و هزینه

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *