ایرانسل بسته اینترنت TDLTE را گران کرد

ایرانسل بسته اینترنت TDLTE را گران کرد

Relevant textual alternative to the post content image

ایرانسل که حدود دو دهه خدماتی را در زمینه ارتباطات در اختیار مردم قرار داده است . به تازگی بدون اطلاع رسانی قبلی اقداماتی را انجام داده است که تمام کاربرانش را بسیار متعجب کرده است .
اپراتور ایرانسل طی اقدامی به یکباره در سال جدید نرخ اینترنت  TDLTE  خود را 15 درصد افزایش داده است . آن گونه که کاربران ایرانسل می گویند این شرکت حتی بعضی بسته های خود را حذف کرده است .
تغییر به یکباره ی قیمت بسته ها و نیز حذف برخی بسته های نا محدود ایرانسل سبب سر و صدا در فضای مجازی شده است .
مثلا بسته ی 365 روز اینترنت که 360 گیگابایت حجم داشت قبلا با قیمت 499 تومان به فروش می رسید اما هم اکنون این اپراتور برای یک سال خود بسته ی 300 گیگابایتی را به قیمت 540 تومان در نظر گرفته است .
موضوع گران شدن نرخ اینترنت ایرانسل زمانی اتفاق افتاد که دولت راجب گران نشدن نرخ اینترنت صحبت کرده بود و اجازه گرون شدن نرخ های خدماتی را به اپراتور ها نداده بود .
https://cdn01.zoomit.ir/2021/4/irancell-tdlte-price-99.jpg
 
مدیرعامل ایرانسل آبان‌ماه سال گذشته به زومیت گفته بود تعرفه‌ی بسیار پایین اینترنت موبایل باعث افزایش شدید ضریب نفوذ آن شده که ظرفیت شبکه را پر کرده است؛ این وضعیت سال دیگر به افت کیفیت منجر می‌شود و اپراتور راهی جز اصلاح تعرفه‌ها ندارد.
 
ایرانسل ضمن تأیید گران‌شدن ۱۵ درصدی قیمت بسته‌های اینترنت TD-LTE به زومیت گفت این اپراتور در پایان اسفند ماه ۱۳۹۹ اقدام به ارائه بسته‌های تشویقی جدیدی کرده است:
ایرانسل در پایان اسفند ماه ۱۳۹۹، بسته‌های تشویقی اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) جدیدی را به مشترکان این خدمت ارائه کرده است. این تغییر، با بررسی الگوی مصرف مشترکان و با هدف حفظ و ارتقای کیفیت این خدمت انجام شده است.
بسته‌های تشویقی اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) ایرانسل، با هدف ارائه امکان مدیریت هزینۀ مصرف دیتا به مشترکان، با قیمت مقرون‌به‌صرفه، به‌صورت دوره‌ای در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌گیرد و پس از گذشت بازه‌های زمانی، بازنگری می‌شود و پیش از اعمال نهایی، به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) پیشنهاد می‌شود.
 
جزییات اینترنت هدیه روز مادر ایرانسل - تجارت‌نیوز
 
با این روند ایرانسل تخفیف های اینترنتی خود در سال جدید را بسیار کم کرده است .
 
 

ارسال نظر

نظرات