واتس اپ و ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید ...

واتس اپ و ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید ...

Relevant textual alternative to the post content image

واتس اپ نرم افزاری است که با استفاده از اینترنت پیام ، ویس ، عکس ، فیلم و... را بین کاربران مختلف انتقال می دهد . این نرم افزار هر چند وقت یکبار به روز رسانی می شود .
اما جدیدا واتس اپ در به روز رسانی خود از خدمات جدید این نرم افزار رو نمایی کرده است . این نرم افزار ویژگی انتقال چت از گوشی آیفون به اندروید و بالعکس را به کار برده است . این تغییرات نشان دهنده این است که سیاست های کاری واتس اپ در حال تغییر است . تصاویر منتشر شده از این قرار است که این شرکت امکان انتقال تاریخچه چت ایفون به اندروید و بالعکس را به آپشن های این نرم افزار اضافه کرده است .
انتقال تاریخچه شامل چت های متنی و صوتی می باشد . این امکان قبلا در این اپلیکیشن وجود نداشت اما اطلاعات منتشر شده می گوید کاربران آیفون زمانی که قصد استفاده واتس اپ روی دستگاه هایی با سیستم عامل اندروید را دارند به دلیل عدم امکان هماهنگی ، ابتدا باید واتس اپ خود را توسط اپ استور به روز رسانی کنند سپس از این آپشن استفاده کنند .
https://9to5mac.com/wp-content/uploads/sites/6/2021/04/whatsapp-chat-migration-ios-android.jpg?quality=82&strip=all&w=1000
حال باید منتظر بمانیم تا واتسپ به طور کامل راجب این ویژگی اطلاعاتی را منتشر کند اما این موضوع برای کاربران واتس اپ ویژگی جالبی است که پیام رسان واتس اپ مانند تلگرام این ویژگی را در دسترس کاربرانش قرار داده است .
 

ارسال نظر

نظرات