درباره ما

Relevant textual alternative to the about us image
13سال تجربه کاری

درباره ما مجموعه امداد موبایل فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 1385 به همت چند تن از مهندسین و فارغ التحصیلان متخصص کشور در زمینه تخصصی تعمیرات موبایل و آموزش آن گردآوری کرده است.

مجموعه امداد موبایل در طول این سال ها در راستای بهتر شدن و بهینه کردن خدمات تعمیرات تخصصی موبایل به صورت استاندارد های بین المللی و استفاده از قطعات صدرصد اصلی شرکتی موجب شده تمامی خدمات این مجموعه با ضمانت به شما عزیزان ارائه دهیم.

مجموعه ی ما سعی دارد همیشه با بروز نگه داشتن اطلاعات علمی ، خدمات تعمیرات خود را به خوبی به مردم ارائه دهد . هدف از تاسیس امداد موبایل خدمات رسانی به مردم با بهترین کیفیت و سامان دهی به بازار تعمیرات موبایل و همچنین جلوگیری از سود جویانی که با استفاده از قطعات تقلبی مردم را فریب می دهند .

ما در جهت رسیدن به هدفمان یعنی سامان دهی به بازار و جلوگیری از وجود متصدیان بدون تجربه با آموزش حرفه ای قصد در رشد و تربیت نیروهایی زبده داریم . و نیز با فراهم کردن فضای کاری می توانیم به آن ها نمایندگی رسمی امداد موبایل را در تمامی شهر های ایران بدهیم . به خاطر داشته باشید ما در تهران تنها یک شعبه ی امداد موبایل داریم .